نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور یخچال هایسنس

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور یخچال هایسنس

ما در این مطلب به مبحث ارور یخچال هایسنس میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال هایسنس و ماشین ظرفشویی ، یخچال هایسنس ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

1-کد خطا E0 یخچال و فریزر هایسنس

دلیل: علت خرابی که کشیده به رو به رو شدن با خطا E0 یخچال و فریزر هایسنس می شود، مرتبط به مشکل داشتن حسگر حرارت فضای یخچال است که با دیدن یکی از خطا های یخچال و فریزر هایسنس روی برد واحد فریزر به ما اخطار داده می شود.

راه کار: جهت بر طرف کردن و کد ارور E0 یخچال و فریزر هایسنس، همان اول سیستم را خاموش کرده و از برق کشیده. بعد به حسگر حرارت فضای دسترسی پیدا کند و وصل کننده ها مهار سیم روی حسگر را تک به تک کنترل و بررسی کند. هیچ یک از سیم ها نباید باعث اتصال کوتاه شده باشند. در آخر اگر خطا رفع نشد، برای عوض کردن حسگر با مرکزای تعمیرات و خدمات یخچال و فریزر هایسنس تماس بگیرید.

2- کد خطا E1 یخچال و فریزر هایسنس

دلیل: دلیل رو به رو شدن با کد ارور E1 یخچال و فریزر هایسنس، مشخص شدن مشکل حرارت حسگر مخزن یخچال است. وقتی که با این خطا رو به رو می شویم، سیستم نمی تواند حرارت یخچال را به درست اندازه بگیرد و اطلاعات کامل و درست را روی برد نشان دهد. این خطا روی درگاه مرتبط  نمایش داده می شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال هایسنس

راه کار: جهت بر طرف کردن کد خطا E1 یخچال و فریزر Hisense، پس از هرکاری کاملا یخچال را از برق بکشید و بلاواسطه به سراغ حسگر یخچال بروید. در این قسمت کل سیم کشی های متصل و اتصالات به این حسگر باید بررسی شوند و از سالم بودن آنها (اتصال کوتاه نبودن یا مدار باز ) مطمئن شوید. اگر حتی بعد از تعمیر و عوض کردن سیم های خراب، سیستم خطا E1 را نشان می دهد، خود حسگر یخچال را عوض کنید.

3- کد خطا E2 یخچال و فریزر هایسنس

دلیل: ارور در کارکرد ماژول الکترونیکی اصلی ترین دلیل نشان دادن خطا E2 در یخچال و فریزر هایسنس است. وقتی که سیستم خطا E2 را دیده می شود، یخچال و فریزر هایسنس کارکرد درستی ندارد.

راه کار: برای رفع کردن خطا E2 در یخچال و فریزر هایسنس، یخچال را به مدت زمان چند دقیقه از برق کشیده. و مجدد آن را به برق وصل کنید و زمان سیستم را تنظیم کنید و از کارکرد درست یخچال و فریزر مطمئن شوید.

4- کد خطا E3 یخچال فریزر هایسنس

دلیل: علتی که باعث دیده شدن خطا E3 یخچال و فریزر هایسنس می شود، مشخص کردن خراب بودن و مشکل داشتن حسگر فریزر است. این یکی از خطا های یخچال و فریزر هایسنس است که بر روی درگاه مرتبط دیده می شود.

راه کار: اولین گام برای بر طرف کردن ارور E3 در یخچال و فریزر هایسنس این است که یخچال را از برق کشیده. معمولا مواد غذایی یخ زده را در جای  سرد و خنک بگذارید تا خراب نشوند. به سراغ حسگر فریزر بروید و در وصل کننده های مهار سیم های روی حسگر به دنبال مدار باز یا اتصال کوتاه باشید. اگر همه ی سیم ها و اتصالات سالم به نظر می آید، ولی از کارکرد خود حسگر مطمئن نیستید، آن را عوض کرده و دیدن خطا را بازرسی کنید.

5- کد خطا E4 یخچال و فریزر Hisense

دلیل: دلیل دیدن ارور E4 یخچال و فریزر هایسنس مرتبط به اتفاق مشکل در حسگر دیفراست گرداننده (سنسور یخ زدایی) سیستم یا صفحه نمایشگر است که بر روی درگاه مرتبط دیده می شود.

راه کار: برای بر طرف کردن خطا E4 یخچال و فریزر هایسنس، در اولین گام با بهره برداری از یک مولتی متر مقاومت حسگر دیفراست گرداننده را محاسبه کنید و ببینید که در قسمت مشخص شده است. بعد اتصالات و سیم کشی های آن را بازرسی قرار دهید و در هنگام دیدن سیم های ضعیف که ایجاد اتصال کوتاه و مدار باز شده اند، آن ها را تعمیر کنید.

در هنگامی که حتی عوض کردن سیم ها کمکی به بر طرف نکردن خطا نکرد، انجام به عوض کردن حسگر دیفراست گرداننده کنید. آخرین گزینه بازرسی صفحه کنترلی و تعمیر آن است. در این قسمت باید از یک تکنسین کار باتجربه و حرفه ای و کاربلد برای تعمیر یخچال و فریزر هایسنس راهنمایی و کمک بخواهید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریزر هایسنس

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال هایسنس در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال هایسنس در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال هایسنس، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال هایسنس در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس