نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور یخچال فریز کیچن اید

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور یخچال فریز کیچن اید

ما در این مطلب به مبحث ارور یخچال فریز کیچن اید میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریز کیچن اید و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریز کیچن اید ،تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

ارور یخچال فریز کیچن اید

1. 1E

این کد خطا به این معنی است که سنسور دمای فریزر خراب است. ممکن است به صورت کوتاه یا باز خوانده شود. بنابراین سیم ها را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به درستی وصل شده اند.

2. 2E

وقتی کد خطا 1E را می بینید به این معنی است که سنسور دمای یخچال خراب است. برد کنترل می تواند آن را به صورت باز یا کوتاه بخواند. اتصالات سیم ها را بررسی کنید تا ببینید شل شده اند یا خیر. اگر هستند دوباره آنها را وصل کنید.

3. 4E

کد خطا به این معنی است که سنسور یخ زدایی فریزر معیوب است. احتمالاً به صورت کوتاه یا باز خوانده می شود. مهم است که آن را بررسی کنید تا ببینید باز یا کوتاه است.

4. 5E

این کد خطا به معنای معیوب بودن سنسور یخ زدایی یخچال است. اتصالات سیم ها را بررسی کنید و سیم های شل شده را دوباره وصل کنید.

5. 6E

وقتی این کد خطا را می بینید به این معنی است که سنسور دمای محیط به درستی کار نمی کند. سیم های سنسور را بررسی کنید و هر سیمی که شل شده است را دوباره وصل کنید.

6. 7E

این کد به این معنی است که مادربرد سنسور فلکس را به درستی نمی خواند. ممکن است سنسور کوتاه یا باز باشد. سیم ها را بررسی کنید تا ببینید آیا سیم های شلی وجود دارد یا خیر. آنها را برگردانید.

7. 13E

در صورت خواندن این پیغام خطا در صفحه نمایش یخچال، سنسور رطوبت با مشکل مواجه می شود. سیم های شل شده را دوباره وصل کنید و دسته سیم را بررسی کنید. اگر دسته به درستی کار نمی کند، آن را تعویض کنید.

8. 14E

این کد خطا نشان می دهد که سنسور یخ ساز خراب است. به سیم های سنسور نگاهی بیندازید و سیم های شل شده را برگردانید. همچنین دسته سیم را چک کنید و در صورت معیوب بودن آن را تعویض کنید.

9. 15E

سنسور یخ RM را بررسی کنید. ممکن است سیم‌ها شل شده‌اند، بنابراین دستگاه خطایی را از آن می‌خواند. در صورت شل بودن آنها را دوباره وصل کنید. علاوه بر این، دسته سیم را برای ایراد بررسی کنید.

10. 21E

با مشاهده این کد خطا، متوجه می شوید که موتور فن فریزر از کار افتاده و یا تشخیص داده نمی شود. علت می تواند از سیم ها باشد. بنابراین سیم ها و دسته سیم را بررسی کنید. همچنین می توانید موتور فن را بررسی کنید تا ببینید آیا هنوز کار می کند یا خیر.

11. 22E

سیم کشی موتور فن یخچال را بررسی کنید. می توانست شل شده باشد. در صورت شل بودن سیم ها را دوباره وصل کنید. علاوه بر این، موتور فن را بررسی کنید تا ببینید آیا هنوز کار می کند یا خیر. به همین دلیل است که موتور فن متوقف شده و کد خطا نشان داده می شود.

12. 23E

اگر این کد خطا را مشاهده کردید، موتور فن کندانسور را بررسی کنید. ممکن است این کار متوقف شده باشد. همچنین ممکن است موتور فن به عنوان متصل نبوده خوانده شود. اگر موتور فن خراب است، آن را تعویض کنید و در صورت وجود سیم کشی شل را دوباره وصل کنید.

13. 24E

بخاری یخ زدایی فریزر را بررسی کنید. کد خطا نشان می دهد که بخاری یا بیش از 80 دقیقه کار کرده است یا باز خوانده می شود. می توانید تداوم بخاری را با یک مولتی متر بررسی کنید تا ببینید آیا هنوز به خوبی کار می کند یا خیر.

14. 25E

این کد خطا نشان می دهد که بخاری یخ زدایی یخچال یا باز خوانده می شود یا بیش از 80 دقیقه بدون وقفه کار کرده است. تداوم آن را با استفاده از یک مولتی متر بررسی کنید و اگر تداومی پیدا نکردید بخاری را تعویض کنید.

کد خطای یخچال KitchenAid PO – رفع سریع

کد خطای PO در یخچال KitchenAid شما به این معنی است که برق قطع شده است. منبع تغذیه دستگاه قطع شده است و با بالا رفتن دمای فریزر از 18 0 فارنهایت، نشانگر به شما هشدار می دهد.

شما یک صدای بوق را 3 بار می شنوید و کلمه “تأیید” چشمک می زند تا زمانی که کلید “Measured Fill” را در زیر “تأیید” فشار دهید تا تأیید کنید که از قطع شدن خبر دارید. پس از انجام این کار، کد خطا از صفحه نمایش محو می شود.

اگر به زودی برق دوباره برقرار نشد، یخچال را به منبع برق دیگری وصل کنید. و به دمای فریزر زمان دهید تا دوباره کاهش یابد.

کد خطای یخچال KitchenAid E0 – حل شد

اگر این کد خطا را در یخچال KitchenAid خود پیدا کردید، مشکلی در یخ ساز وجود دارد. ممکن است جامد منجمد شده باشد یا یک قطعه یخ در سطل ذخیره یخ وجود داشته باشد. اگر اینطور است، باید یخچال را خاموش کنید و اجازه دهید بدون برق بماند تا یخ ساز و سطل نگهداری کاملاً آب شود.

برای تسریع در فرآیند یخ زدایی، مطمئن شوید که درها را باز بگذارید. اما اگر یخ زدایی یخ ساز و یخچال پیام خطا را برطرف نکرد، ممکن است مجبور شوید شیر آب و یخ ساز را تعویض کنید. این یک کار بزرگ است، بنابراین ممکن است بخواهید یک تکنسین خدمات استخدام کنید یا برای درخواست خدمات با کنوود تماس بگیرید.

کد خطای یخچال KitchenAid SH – رفع شد

کد خطای Sh معمولاً به معنای یخ زدایی کوتاه است. یخچال ممکن است در چرخه یخ زدایی قرار گیرد، حتی اگر شما آن را شروع نکرده باشید. با این حال، کد خطا ممکن است به معنای shorted نیز باشد، به این معنی که یک یا چند جزء کوتاه شده است.

اگر زمانی که کویل ها یخ نزنند یخچال یخ زدایی می کند، ممکن است برد کنترل مشکل داشته باشد. از یک تکنسین بخواهید برد را بررسی کند و بهترین راه حل را توصیه کند.

بیشتر بخوانید: ارور یخچال فریزر پلادیوم الکترواستیل

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال فریز کیچن اید در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال فریز کیچن اید در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریز کیچن اید، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال فریز کیچن اید در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی – نمایندگی تعمیر یخچال در ملارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس