نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور یخچال فریزر یخساران

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور یخچال فریزر یخساران
35
1 می 2023
adminfan

ما در این مطلب به مبحث ارور یخچال فریزر یخساران میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریزر یخساران و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر یخساران ،تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

ارور یخچال فریزر یخساران

عدد ارور E1 یخچال و فریزر یخساران

داخل یخچال و فریزر چندین فن ساخته شده و یکی از اصلی ترین آنها فن کندانسور می باشد. در هنگام خرابی این فن با خطا E1 یخچال و فریزر یخساران رو به رو می شوید. برای برطرف کردن خطا اول حتما سیم پیچی و اتصالات فن به طور کامل چک و در هنگام احتیاج قطعات عوض شوند. موقع سالم بودن فن، نیاز است صفحه هم چک شود. به خاطر ارزش خیلی زیاد صفحه بهترین کار بهره برداری از سرویس تعمیر یخچال و فریزر نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی می باشد.

عدد خطا E2 یخچال و فریزر یخساران

یکی دیگر از عدد های ارور یخچال و فریزر یخساران که به علت خراب بودن در فن اتفاق می افتد، خطا E2 می باشد. این خطا بیانگر این است از خراب بودن فن درونی یخچال است. برای برطرف کردن خطا E2 سیم پیچی و اتصال ها و موتور فن را حتما چک و عیب یابی شود. در بعضی از موقع ها هم احتیاج است فن کلا عوض شود. در هنگام سالم بودن فن، امکان دارد صفحه اصلی سیستم باعث مشکل شده و احتیاج به تعمیر و برطرف کردن مشکل دارد.

عدد ارور E3 یخچال و فریزر یخساران

خطا E3 یخچال و فریزر یخساران هنگامی اتفاق می افتد که حرارت درون اتاقک های یخچال اتفاقی زیاد شده و گرم می شود. چند علت عمده برای این مشکل وجود دارد که اصلی ترین آنها، مشکل داشتن حسگر حرارت محیطی و صفحه الکتریکی می باشد. افزون براین، کنترل کنید که آیا گاز سیستم نشتی دارد. علائم های نشت گاز یخچال و فریزر را در سیستم جستجو و در هنگام احتیاج برای شارژ کردن گاز با تعمیرکار تماس حاصل بفرمایید.

عدد ارور E4 یخچال و فریزر یخساران

یکی دیگر از عدد ارورهای یخچال و فریزر یخساران که ارزش بسیاری دارد، خطا E4 می باشد. این خطا بیانگر این است مشکل داشتن در دستگاه یخ زدایی یا دیفراست است. قطعاتی مثل ترموفیوز، ترمودیسک، صفحه، المنت حرارتی، حسگر باید چک و عیب یابی شوند.

عدد خطا E5 یخچال و فریزر یخساران

خطا E5 در یخچال یخساران بیانگر اختلال در حسگرهای اتاقک های یخچال است. اتصالات حسگرها و مقدار استحکام آنها باید کنترل و در هنگام احتیاج با تیکه سالم عوض شوند. افزون براین، این ممکن است که رد ایجاد اختلال شده است. در این هنگام می توانید با تکنسین های ما در گروه نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی  تماس حاصل بفرمایید.

عدد خطا E6 یخچال و فریزر یخساران

در اسباب که دستگاه دیفراست یخچال یخساران با مشکل رو به رو می شود، خطا E6 را روی برد دیده می شود. برای برطرف کردن این خطا احتیاج است  ترموفیوز، ترمودیسک، المنت،حسگر و این چنین صفحه به وسیله ی تعمییر کار حرفه ای بازرسی و عیب یابی شوند.

عدد ارور E7 یخچال و فریزر یخساران

یکی دیگر از عدد ارورهای یخچال و فریزر یخساران که متداول است، خطا E7 می باشد. این خطا بیانگر مشکل داشتن حسگر محیطی بوده و با عوض کردن این تیکه رفع می شود. افزون براین، خراب بودن ترموفیوز و صفحه هم می توانند علت های دیگری برای به وجود آمدن این خطا باشند.

برطرف کردن خطا و عدد ارور یخچال و فریزر یخساران

دیده شدن عدد ارور یخچال یخساران یکی از ایرادات سخت و خیلی مهم این سیستم به حساب می آید. این عددها بیانگر این مسئله باشند که برخی از اندام های درونی سیستم با اختلالاتی رو به رو شده است و احتیاج به تعمیر دارد.

بیشتر بخوانید: ارور یخچال فریزر هیمالیا

چگونه اقدام به رفع عدد اخطار یخچال یخساران در منزل کنیم؟

امروزه به علت استفاده مداوم و نادرست از لوازم برقی خانگی مثل یخچال و فریزر امکان دارد خرابی و اختلالاتی در سیستم به وجود بیاید و در آخر آن خطاها و عددهایی بر روی برد نمایش یخچال دیده بشود. این خطاها هریک دارای معنی خاصی هستند که برای برطرف کردن عدد هشدار یخچال یخساران حتما از مفهوم آن ها اطلاع داشته باشید. برای انجام این کار احتیاج است سری به دفترچه راهنمای یخچال خود بزنید و یا به وسیله همین مقاله اطلاعات مورد نیاز را در این زمینه یاد بگیرید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال فریزر یخساران در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال فریزر یخساران در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر یخساران ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال فریزر یخساران در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی – نمایندگی تعمیر یخچال در ملارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس