نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور یخچال فریزر پاکشوما

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور یخچال فریزر پاکشوما

ما در این مطلب به مبحث یخچال فریزر پاکشوما میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریزر پاکشوما و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر پاکشوما ،تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

ارور یخچال فریزر پاکشوما

1. کد خطا E1 در یخچال پاکشوما

 • وقتی که ارور E1 را در برد دیجیتالی یخچال و فریزرهای مدل پاکشوما دیدید که حسگر یخچال ایجاد یک سری از خرابی ها و مشکلات شده است.
 • حسگر یخچال می تواند حرارت مرتبط به درون اتاقک ها را تحت بررسی داشته باشد.
 • به همین علت عیب ها و مشکل های مرتبط به حسگر یخچال تان را حتما جدی گرفته و به این وسیله عدد ارور E1 دیده می شود در سیستم را باید برطرف کنید.

راهکار تعمیر آن چیست؟

با عدد ارور E1 می‌توانید کارهای لازم برای برطرف کردن خطا مورد نظر را انجام دهید. برای برطرف کردن ایرادات مرتبط به حسگر یخچال و فریزرهای مدل پاکشوما، می توان میزان اهم حسگر را محاسبه کرد و در هنگام احتیاج آن را تعمیر یا عوض کنید. این چنین تکنسین کارهای ماهر می‌توانند برای برطرف کردن عدد ارور E1 از سیستمتان، سیم‌های مربوط به حسگر را چک کنید. در بعضی از موقع ها مجبور می شوید که آسیب های مرتبط به مدار صفحه را هم کنترل کرده و عیب آن را برطرف کنید.

بیشتر بخوانید: ارور یخچال فریزر فریجیدر

2. کد خطا E2 در یخچال پاکشوما

دلیل به وجود آمدن این خطا چیست؟

 •  موقعی که می‌توانید خطا مرتبط را در یخچال خود دیدید که حسگر فریزرتان ایجاد مشکل شده است.
 • حسگر فریزر هم مثل حسگر یخچال کارهای مهمی را بر دوش دارد. بعضی از موقع ها ایجاد یک سری از مشکل ها و خرابی می‌شود.
 • این تیکه از هزینه مناسبی هم برخوردار است و می‌توانید موقع احتیاج آن را عوض کنید.

راهکار تعمیر آن چیست؟

 برطرف کردن عدد ارور E2 از یخچال و فریزرهای مدل پاکشوما می‌توانید یک سری از اصلی ترین کارهای انجام دهید. از مهمترین این کارها می‌توان به گزینش های زیر اشاره کرد:

 1. باید برای برطرف کردن عدد ارور E2 از یخچال خود، میزان اهم حسگر را چک کنید.
 2. هنگام احتیاج می‌توانید سیم های ارتباطی مرتبط به حسگر فریزرتان را بازرسی کرده و مشکل های مرتبط به آن را برطرف کنید.
 3.  این چنین می‌توانید برای برطرف کردن عدد ارور E2 از یخچال و فریزر خود مدار صفحه الکترونیکی سیستم تان را بررسی کنید. در این حالت می توانید خطای مرتبط را برطرف کنید.

3. کد خطا E3 در یخچال پاکشوما

 •  زمانی که عدد ارور E3 را در یخچال و فریزرهای مدل پاکشوما دیدید که حسگر ضد برفک یخچال تان ایجاد یک سری از ایرادات وخرابی ها شده است.
 • درست استفاده نکردن از یخچال و باز و بسته کردن درب یخچال به دفعه های متفاوت، می‌تواند مشکل داشتن حسگر داشته باشد را به دنبال دارد.
 • این چنین در نظر داشته باشید که عدد ارور E3 را حتما جدی بگیرید و آن را در موقع مناسبی برطرف کنید.

راهکار تعمیر آن چیست؟

برای برطرف کردن عدد ارور E3 از یخچال و فریزرهای مدل پاکشوما خود می‌توانید با تعمیرکاران در این زمینه تماس بگیرید و مشکل دستگاه تان را توضیح دهید. برای برطرف کردن عدد ارور E3 از برد نمایشی یخچالتان می توانید میزان اهم حسگر آن را بررسی کنید و سیم کشی‌ ‎های مربوط به این تیکه را بازرسی کنید. این چنین هنگام احتیاج برای برطرف کردن مشکل های مرتبط به حسگر ضد برفک، تیکه ی آن را تعمیر یا در صورت لزوم آن را عوض کنید. در نتیجه هم برای برطرف کردن خطا می‌توان صفحه الکترونیکی را بررسی کنید.

4. کد خطا E8 در یخچال پاکشوما​

 • وقتی که می توانید عدد ارور E8 را در یخچال و فریزرهای مدل پاکشوما دیدید که حسگر حرارت فضای آن ایجاد یک سری از مشکلات شده است.
 • حسگر حرارت جوی از اصلی ترین حسگرهای مورد مصرف در یخچال و فریزرها است. ایراد پیدا کردن این تیکه می‌تواند خرابی زیادی را به دنبال داشته باشد.

راهکار تعمیر آن چیست؟

در قدم اول یخچالتان را از برق بکشید و خطای مرتبط را برطرف کنید. برای برطرف کردن عدد ارور E8 از یخچال و فریزرهای مدل پاکشوما می‌توانید میزان اهم حسگر را بررسی کنید. این چنین می‌توانید از سالم بودن صفحه الکترونیکی سیستم تان هم اطمینان پیدا کنید و در هنگام خرابی این تیکه، آن را تعمیر یا عوض کنید. قابل توجه است که سیم‌های ارتباطی مرتبط به حسگر حرارت جوی را هم کنترل کنید و ایرادات مربوط به آن را برطرف کنید.

5. کد خطا E0 در یخچال پاکشوما​

 • وقتی که عدد ارور E0 بر روی برد نمایشی یخچال و فریزرهای مدل پاکشوما دیده می شود که حسگر یخ ساز سیستم تان ایجاد یک سری از اختلالات و مشکل شده باشد.
 • حسگر یخ ساز یکی از اصلی ترین قطعه ها دخالت دارد در پروسه ساخت یخ می‌باشد.
 • این چنین به همراه ایراد این تیکه می‌توانید یکسری از اصلی ترین مشکل های دیگر را هم در دستگاه یخ ساز یخچال تان ببینید.

راهکار تعمیر آن چیست؟

این چنین در نظر داشته باشید که برای برطرف کردن عدد ارور E0 می‌توان میزان اهم حسگر یخ ساز را بازرسی می کند. برای محاسبه میزان اهم حسگر یاد شده، از اهم سنج بهره گیری کنید. این چنین می توانید سیم های متصل به این حسگر را نیز بررسی کنید و به وسیله ی عدد ارور E0 را در مقدار زمانی کوتاه آن را برطرف کنید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال فریزر پاکشوما در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال فریزر پاکشوما در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر پاکشوما ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال فریزر پاکشوما در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی – نمایندگی تعمیر یخچال در ملارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس