نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور یخچال فریزر پارس

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور یخچال فریزر پارس

ما در این مطلب به مبحث ارور یخچال فریزر پارس میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریزر پارس و ماشین ظرفشویی ، یخچال بوش ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

انواع خطاهای یخچال و فریزر پارس

کد خطا AF یخچال و فریزر پارس

علت این خطا در سیستم یخچال پارس مرتبط به مشکل حسگر فضای سیستم است. اول ایراد حسگر حرارت محیط یخچال را بررسی کنید. اگر مشکل از این بخش نبود حتما دیگر قسمت های مرتبط مانند قطعه های ترموفیوز، ترمودیسک و مدار صفحه کنترل سیستم کنرل و بررسی شود.

کد خطا FF یخچال و فریزر پارس

خطا FF یخچال و فریزر پارس به فهمیدن مشکل حسگر حرارت فریزر می‌باشد. برای لغو این خطا هم باید حسگر حرارت فریزر و ترموفیوز اندازه گیری و چک شود. اگر مشکل در این قسمت نبود، باید تکنسین‌ کار با تجربه و متخصص مدار صفحه کنترل سیستم را کنترل کند تا در هنگام وجود خرابی آن را عوض کند.

کد خطا EF یخچال و فریزر پارس

ارور یخچال پارس به معنی مشکل از حسگر داخل گرداننده سیستم است. از این جهت برای رفع این خطا حتما خرابی و قطع شدن حسگر داخلی گرداننده یخچال بررسی شود تا در هنگام خرابی، ایراد آن کاملا بر طرف شود.

کد خطا HI یخچال و فریزر پارس

ارور HI یخچال و فریزر پارس فهمیدن زیاد شدن حرارت فریزر می‌باشد. به شکل عادی و استاندارد حرارت بالای از ۱۸- درجه برای فریزر باعث دچار خرابی و نمایش ارور در یخچال خواهد شد. از این جهت اگر حرارت زیادتر از این حد را برای فریزر مشاهده کردید به تنظیم مجدد میزان حرارت سیستم بپردازید تا خطا فریزر کاملا پاک شود. در بر طرف نکردن خطا حتما تیکه کمپرسور، مقدار شارژ و گاز سیستم را کنترل کنید.

کد خطا DF یخچال و فریزر پارس

ارور یخچال پارس فهمیدن مشکل و ایراد حسگر گرداننده سیستم است. برای بر طرف کردن ارور حتما حسگر گرداننده، سیم‌کشی‌هایی در مرتبط با حسگر و یا در پابان مدار صفحه کنترل سیستم را اندازه گیری و چک می شود تا درهنگام داشتن مشکل فنی در هر یک به تعمیر و عوض کردن آن بپردازید.

کد خطا FF یخچال و فریزر پارس

علت نمایش این خطا به علت خراب بودن و ایراد داشتن حسگر داخل اتاقک فریزر پارس می‌باشد. اول با بهره برداری از اهم متر نزدیک به اهم حسگر را اندازه گیری کرده و در هنگام خرابی و ایراد داشتن آن را عوض کنید. اگر خطا حذف نشد حتما قطعه هاب ترمودیسک، سیم‌کشی‌های حسگر، ترموفیوز و یا مدار صفحه کنترل یخچال بررسی و کنترل شود.

کد خطا HI یخچال و فریزر پارس

این خطا نشانگر حرارت بالای نزدیک به ۲۴ درجه سانتیگراد در داخل فریزر می‌باشد. زمانی به دلیل باز بودن طولانی‌ درب فریزر، نشتی گاز سیستم و شارژ و یا خرابی قسمتی کمپرسور این خطا دیده می شود. از این جهت به بررسی کردن موردای گفته شده پرداخته و با تنظیم کردن درست مجدد میزان حرارت سیستم و خنک شدن فریزر، به حذف خطا بپردازید. در هنگام نبود بر طرف کردن ارور با شرکت های معتبر تماس گرفته تا یخچال و فریزر به وسیله تکنسین‌کار متخصص به خوبی چک شود.

کد خطا LO یخچال و فریزر پارس

خطا سیستم فهمیدن داشتن مشکل در حرارت داخل اتاقک فریزر می‌باشد. این مورد نشان دهنده از بالا بودن درجه سرمای فریزر و زیاد شدن شارژ و گاز سیستم است. توصیه میکنیم که حذف این ارور به وسیله ی تکنیسین‌کار حرفه ای انجام شود.

کد خطا HI سیستم فریزر پارس سه دکمه، چهار دکمه و شش دکمه

این خطا ها در سیستم یخچال و فریزر پارس به مفهوم ایراد داشتن در حرارت زیاد فریزر می‌باشد. برای بر طرف کردن این خطا به کنترل در شارژ و گاز، تیکه کمپرسور و تنظیم حرارت سیستم بپردازید.

کد خطا  PC یخچال و فریزر پارس سه کلید، چهار کلید و شش کلید

این خطا یخچال پارس به معنی مشکل داشتن اتصال کوتاه حسگر داخل اتاقک فریزر است. برای بر طرف کردن این ارور حتما سیم‌کشی‌های حسگر و مدار صفحه کنترل یخچال چک شود و در شکل خرابی هر یک جا به جا شود.

کد خطا PO یخچال و فریزر پارس سه کلید، چهار کلید و شش کلید

ارور PO یخچال و فریزر پارس به معنی خراب بودن حسگر داخل اتاقک های فریزر است. برای حذف این ارور سیم‌کشی‌های حسگر، قسمت ترمودیسک، ترموفیوز و مدار صفحه کنترل سیستم را بررسی کنید و در هنگام خراب بودن در هر یک به تعمیر و عوض کردن آن قسمت بپردازید.

کد خطا LO یخچال و فریزر سه کلید، چهار کلید و شش کلید

ارور یخچال پارس به معنی خراب بودن تنظیم درست حرارت داخل اتاقک فریزر می‌باشد. این خرابی می‌تواند به دلیل زیاد شدن شارژ و گاز یخچال هم اتفاق بیافتد. از این جهت برای بر طرف کردن این ارور با یک با تجربه و حرفه ای تماس بگیرید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال فریزر پارس در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال فریزر پارس در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر پارس، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال فریزر پارس در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس