نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور یخچال فریزر هیتاچی

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور یخچال فریزر هیتاچی

ما در این مطلب به مبحث ارور یخچال فریزر هیتاچی میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریزر هیتاچی و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر جنرال الکتریک ،تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

ارور یخچال فریزر هیتاچی

1. F3 01

کد خطای F3 01 نشان می دهد که درب فریزر یخچال شما به درستی بسته نشده است. تراز بودن لولاهای درب را بررسی کنید و مطمئن شوید که مهر و موم درب کاملاً شکل است.

اگر کاسه نمد درب آسیب دیده یا شکسته است، وقت آن است که آن را با یک درز جدید تعویض کنید. پس از آن، پیچ‌های لولای در را با استفاده از پیچ‌گوشتی فیلیپس، در صورت عدم تراز کردن، ببندید.

2. F3 02

این کد نشان می دهد که درب یخچال هیتاچی شما گیر کرده و باعث می شود هوای گرم جایگزین هوای خنک داخل شود.

مجدداً بررسی کنید که آیا مهر و موم در شرایط خوبی است و نشتی، پاره یا ضعیف نیست. تست کاغذ یکی از راه‌های تشخیص معیوب بودن مهر و موم است. این آزمایش شامل قرار دادن کاغذ بین یخچال و درب آن، بستن آن و کشیدن کاغذ است. اگر خیلی راحت بیرون بیاید، کاسه نمدها مقصر هستند، پس آنها را تعویض کنید.

جدای از آن، تراز درب را بررسی کنید و اگر لولاهای در از جای خود خارج شدند، آنها را به درستی تعمیر کنید.

3. F1 01

کد F1 01 نشان می دهد که ممکن است در عنصر گرمایش فریزر مشکلی وجود داشته باشد. اگر می‌دانید کار با مولتی‌متر تداوم دارد، تداوم آن را بررسی کنید. و اگر نقصی در دستگاه نشان داد، آن را تعویض کنید.

4. F1 02

F1 02 نشان می دهد که موتور فن به درستی کار نمی کند یا خراب است که می تواند به دلیل سوختن فیوز، سیم کوتاه یا یاتاقان خراب باشد. می توانید به صورت دستی عیب را بررسی کنید، یا اگر با استفاده از مولتی متر آشنا هستید، این کار نیز کار می کند. اگر موتور فن معیوب است، تنها گزینه تعویض آن است.

موتور فن در قسمت پشتی یخچال یا فریزر شما قرار دارد. بنابراین، آن را از دیوار دور کنید و قبل از دست زدن به هر چیزی یخچال را از برق بکشید. با برداشتن تمام کشوها و قفسه ها برای دسترسی به پنل پشتی شروع کنید. وقتی همه چیز خارج شد، فریزر را با باز کردن پیچ آن خارج کنید.

باید سیمی وجود داشته باشد که موتور فن را به فریزر متصل می کند. آن را بیرون بکشید و به آرامی فن را از شفت خارج کنید. برای دسترسی به موتور آن را بچرخانید و آن را بردارید. سپس، موتور جدید را وارد کرده و فن را به داخل شفت فشار دهید.

پس از محکم شدن فن، تمام قطعات را در جای خود قرار دهید و یخچال را دوباره وصل کنید.

5. F1 03

این کد نشان می دهد که ترموستات یا سنسور کنترل دمای یخچال شما معیوب است.

برای تعویض ترموستات، یخچال را از پریز برق بکشید و محل ترموستات را با استفاده از دفترچه راهنما پیدا کنید. در یخچال های هیتاچی، این یخچال ها معمولاً در قسمت پشتی دستگاه قرار دارند و در یک پوشش محافظ قرار می گیرند.

پیچ های نگهدارنده درپوش را بردارید و آن را کنار بگذارید. سیم های اتصال ترموستات و برد کنترل را با کمک انبر دماغه بکشید و پیچ را باز کنید و ترموستات را خارج کنید. 

واحد جدید را به درستی در جای خود قرار دهید و سیم های اتصال و پوشش را دوباره وصل کنید. سپس یخچال را دوباره وصل کنید و دما را تنظیم کنید تا بررسی کنید که آیا کنترل ها به درستی کار می کنند یا خیر.

6. F1 04

اگر یخچال شما پیغام خطای F1 04 می دهد، ممکن است سنسور یخ زدایی شما معیوب باشد.

یک سنسور یخ زدایی دمای داخلی یخچال را اندازه گیری می کند و تعیین می کند که آیا خیلی سرد یا خیلی گرم است. و اگر دما خیلی بالا باشد، بخاری یخ زدایی را خاموش می کند.

هنگامی که سنسور به درستی کار نمی کند، فریزر گرم می شود و دمای یخچال را افزایش می دهد که به نوبه خود به اواپراتور آسیب می رساند. از یک مولتی متر برای بررسی تداوم آن استفاده کنید و در صورت مشاهده هر گونه خطایی آن را جایگزین کنید.

برای تعویض سنسور یخ زدایی معیوب با سنسور جدید باید مراحل زیر را دنبال کنید:

مرحله 1

دستگاه را از برق بکشید و آن را از دیوار دور کنید تا به پنل پشتی دسترسی پیدا کنید. ابتدا مجموعه درب فریزر را با برداشتن پیچ ها جدا کرده و سپس به آرامی قفسه های فریزر را بکشید. 

گام 2

پس از برداشتن قفسه ها، ریل های بالا و پایین و پنل فریزر عقب را بردارید تا به سنسور یخ زدایی واقع در کنار سیم پیچ اواپراتور دسترسی پیدا کنید. سیم های اتصال سنسور را قطع کرده و آنها را جدا کنید. همچنین ترمیستور را از بالا و فیوز را از پایین خلاص کنید.

مرحله 3

اکنون زمان نصب سنسور یخ زدایی جدید فرا رسیده است، بنابراین زیپ بند بالایی را از سوراخ اواپراتور وارد کرده و با اتصال مجدد سیم ها، آن را محکم کنید. حالا تمام اجزای فریزر را با دقت برگردانید.

پس از اتمام کار، یخچال را دوباره به برق وصل کنید و بررسی کنید که آیا سنسور به طور معمول کار می کند. در غیر این صورت، ممکن است هنگام نصب دستگاه جدید اشتباهاتی داشته باشید، بنابراین با یک تکنسین حرفه ای تماس بگیرید تا آن را به طور کامل بررسی کند.

بیشتر بخوانید: ارور یخچال فریزر پلادیوم الکترواستیل

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال فریزر هیتاچی در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال فریزر هیتاچی در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر هیتاچی، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال فریزر هیتاچی در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی – نمایندگی تعمیر یخچال در ملارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس