نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور یخچال فریزر هادستون

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور یخچال فریزر هادستون

error یخچال هاردستون  در واقع قسمت خیلی مفیدی هستند، چون به شما در مورد ایراداتی که وجود دارد یا امکان دارد اتفاق بیافتد، هشدار می دهند. فهمیدن و دانستن این ارور ها، اولین گام برای بر طرف کردن آن هاست. باید اضافه کنیم که راهکار برطرف کردن بعضی از این error یخچال هاردستون ، فقط بازیابی کردن است. ما در این مطلب به مبحث ارور یخچال فریزر هادستون میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریزر هادستون و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر هادستون ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

ارور یخچال فریزر هادستون

کد خطا1

مشکل ارور از سرد نشدن گرداننده است

کد خطا2

مشکل خطا خراب شدن هیتر – مقدار مقاومت هیتر کنترل شود تعویض هیتر و در نهایت خرابی از مدار صفحه .

کد خطا3

علت ارور از خراب بودن فن داخل یخچال و یا فن درون فریزر دیپوینت – هر دو فن چک شود عوض کردن فن و در نهایت خراب بودن از صفحه.

کد خطا4

مشکل این ارور به فن کمپرسور مرتبط است – مقدار مقاومت فن چک شود عوض کردن فن و در نهایت خرابی از صفحه می باشد.

کد خطا5

خطا خرابی حسگر اتاقک – مقدار مقاومت حسگر کنترل شود حسگر عوض شود و در نهاین خرابی از مدار صفحه.

کد خطا6

خطا به حسگر درون گرداننده یخچال مرتبط می شود – نکاتی را که حتما بررسی قرار گیرند – خرابی و یا قطع شدن حسگر درون گرداننده یخچال و فریزر میزان اهم حسگر گرداننده بررسی شود – خرابی از مدار صفحه کنترل سیستم می باشد.

کد خطا7

ایراد مرتبط می شود به حسگر اطراف – خراب بودن حسگر اطراف میزان اهم حسگر بررسی شود – خراب بودن از مدار صفحه سیستم .

کد خطا8

مشکل از ارتباط میان صفحه اصلی و صفحه پنل دیسپلی – خرابی صفحه الکترونیک.

کد خطا9

علت خطا از کار افتادن کمپرسور می باشد.

آیا با بازیابی کردن ممکن است بر طرف کردن خطاهای یخچال هاردستون وجود دارد؟

بله، بعضی از ارورهای یخچال ها می شود با بازیابی کردن پاک شوند. اما حتما در نظر داشته باشید که بازیابی همیشه راهکار تعمیر یخچال نیست و امکان دارد فقط به طور موقت خرابی را بر طرف کند.

درست ترین کار این است که خرابی را ریشه یابی کرده و انجام به تعمیر آن کنید. دقت داشته باشید که تعمیر یخچال هاردستون خود را فقط حتما به افراد متخصص بسپارید.

چگونه یخچال هاردستون را بازیابی کنیم؟

برخی خطا ها این ویژگی را دارند که با بازیابی کردن پاک شوند. افزون بر ارورها، بعضی از ایرادات یخچال های هاردستون هم می توانند با کمک بازیابی کردن برطرف شوند؛ مثلا اگر سیستم قادر به تنظیم دما را ندارد، امکان دارد این ریست کردن کمک کننده باشد. یا اگر با بوق پشت سر هم یخچال مواجه هستید، شاید بازیابی کردن سبب قطع شدن صدا شود.

با دنبال کردن مرحله های زیر، می توانید یخچال هاردستون خود را بازیابی کنید.

  1. جدا کردن یخچال از دیوار: اگر پریز یخچال در پشت آن است، یخچال را بیرون بکشید.
  2. قطع کردن برق: پس از این که دست به چیزی بزنید، یخچال تان را به کلی خاموش کنید. بعد از این کار حتما چند دقیقه صبر کنید تا کل یخچال خاموش شود.
  3. خاموش کردن کنترل پنل: اگه کنترل یخچال هارستون شما روشن باشد، حتما آن را خاموش کنید. کلید خاموش با “۰” یا “OFF” علامت گذاشته شده است.
  4. وصل کردن دوباره یخچال: بعد از گذشت ۱ ساعت، مجدد یخچال تان را به برق وصل کنید. اگر تنظیمات دما به هم ریخته است، آن را دوباره تنظیم کنید.

*عملی شدن تغییر در یخچال شما نزدیک به ۲۴ ساعت امکان دارد طول بکشد؛ به این سبب صبور باشید.

ایرادات حرارت یخچال

متداول ترین ایراد نه تنها در یخچال های هاردستون، بلکه در کل یخچال ها، مشکل حرارتی است. برای خنک نگه داشتن غذا در یخچال حتما کمپرسور درون را خنک کند و گرنه، حتما برای بر طرف کردن آن فوری فکری کنید. بعضی از راهکار های آسان این مشکل در قسمت زیر آورده شده است:

  • اگر یخچال به دیوار نزدیک است،بین آنها فاصله ایجاد کنید.
  • اطمینان پیدا کنید درب یخچال تان به درستی باز و بسته می شود.و گرنه امکان دارد لاستیک های دور درب خراب شده باشند و هوای سرد را به خارج فراری دهند.
  • اگر ترموستات خراب شده باشد، یخچال قادر به تنظیم حرارت نخواهد داشت. عوض کردن آن می تواند کمک کننده باشد.

منجمد کردن فریزر

این مورد هم یکی از متداول ترین ایراد ها در میان یخچال هاست. اگر یخچال فریزرتان به جای سرد کردن، در حال یخ زدن مواد غذایی است، ممکن است با خراب شدن ترموستات رو به رو هستید.

آزمایش ترموستات با مولتی متر، می تواند در معین کردن خراب بودن یا سلامت ترموستات مفید باشد.

همیشه به طور خودکار کار کردن یخچال

اگر یخچال تان همیشه در حال خودکار کار کردن است،یعنی در حال استفاده انرژی زیادی است. این مورد به خوبی توی قبض برق شما دیده می شود.افزون بر هزینه های برق، خودکار کار کردن همیشه می تواند فشار دو برابر بر روی کمپرسور وارد کند و سبب خراب شدن آن شود.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال فریزر هادستون در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال فریزر هادستون در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر هادستون، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال بوش در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس