نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور یخچال فریزر نیکسان

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور یخچال فریزر نیکسان

ما در این مطلب به مبحث ارور یخچال فریزر نیکسان میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریزر نیکسان و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر نیکسان ،تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

ارور یخچال فریزر نیکسان

عدد ارور F1 یخچال و فریزر نیکسان

دلیل ارور F1: ارور F1 در یخچال و فریزرهای نیکسان بیانگر این است خراب بودن در حسگر گرداننده فریزر می باشند.

راهکار ارور F1

برای برطرف کردن ارور نیاز است در اولین قسمت اهم حسگر را بررسی کنید و در هنگام احتیاج سیم پیچی را کنترل کنید. اگر مشکل حسگر فقط با جا به جا کردن تیکه سالم و جدید برطرف می شود، از تیکه جدیدو سالم بهره برداری کنید.بعضی وقت ها امکان دارد این ارور فقط با تعمیر صفحه اصلی سیستم رفع می شود.

عدد ارور F2 یخچال و فریزر نیکسان

دلیل ارور F2: ارور F2 در یخچال و فریزرهای نیکسان بیانگر خراب بودن در حسگر گرداننده یخچال می باشند.

راهکار ارور F2

ارور F2 شبیه به F1 دارد. به همین علت برای برطرف کردن آن نیاز است اهم حسگر و سیم پیچی را به صورت کامل چک کنید و در هنگام احتیاج حسگر سالم به جای تیکه خراب شده می گذاریم. اگر خرابی از حسگر گرداننده یخچال نباشد، حتما صفحه اصلی سیستم بازرسی و تعمیر شود.

عدد ارور F3 یخچال و فریزر نیکسان

دیل ارور F3: متداول ترین ارور یخچال و فریزر نیکسان، عدد ارور F3 می باشد. این عدد بیانگر خراب بودن در حسگر اتاقک فریزر است.

راهکار ارور F3

برای بر طرف کردن این دسته از عدد ارور نیاز است حسگر کنترل شود و در هنگام احتیاج آن را با تیکه سالم جا به جا کنید. اما در بعضی از موقع ها امکان دارد به علت داشتن ایراد در سیم کشی های مربوط با حسگر و یا خراب بودن در صفحه اصلی این ارور دیده می شود. در آخر نیاز است برطرف کردن این دسته از ارور ها را به اشخاص متخصص در تعمیر یخچال و فریزر بسپارید.

عدد ارور F4 یخچال و فریزر نیکسان

دلیل ارور F4: ارور F4 در یخچال و فریزرهای نیکسان بیانگر خرابی در حسگر اتاقک های یخچال می باشند.

راهکار ارور F4

حسگر اتاقک های یخچال را بررسی کنید و اراداتی که وجود دارد در آن را رفع کنید. اگر ایرا با تعمیر و عوض کردن حسگر رفع نشد، بهتر است صفحه اصلی سیستم هم کنترل شود.

عدد ارور E1 یخچال و فریزر نیکسان

دلیل ارور E1: پس از مصرف همیشگی از یخچال و فریزر نیکسان با گذشت زمان ارور E1 امکان دارد روی برد نشان دهد. این عدد دسته ای از عدد های ارور یخچال فریزر نیکسان به مفهوم خراب بودن در فن فریزر است.

راهکار ارور E1

برای برطرف کردن ارور E1 اول حتما فن را به صورت کامل کنترل کنید. موتور فن و مخصوصا سیم پیچی آن را بررسی و ایراداتی که وجود دارد را رفع کنید.

کد ارور E2 یخچال و فریزر نیکسان

دلیل ارور E2: خطاهای یخچال و فریزر نیکسان می شود به ارور E2 اشاره کرد. این عدد ارور بیانگر خراب بودن فن یخچال است.

راهکار ارور E2

فن یخچال و فریزر را به صورت کامل کنترل کنید و ایراداتی که وجود دارد را رفع کنید. بعضی از وقت ها نیاز است صفحه اصلی سیستم کنترل شود.

عدد خطا E3 یخچال و فریزر نیکسان

دلیل ارور E3: هنگامی که ارور E3 روی برد یخچال دیده می شود به مفهوم خراب بودن در فن کمپرسور کندانسور است.

راهکار ارور E3

در نخستین گام نیاز است تا سیم پیچی فن را کنترل کنید و ایرادات احتمالی را برطرف کنید. در خیلی از موقع ها کابل وصل کننده فن به اتاقک ها قطع می شوند که حتما تعمیر شود. در آخر اگر ایراد رفع نشود، حتما صفحه اصلی یخچال و فریزر کنترل و تعمیر شود.

عدد ارور H1 یخچال و فریزر نیکسان

دلیل ارور H1: در هنگام به وجود آمدن ایراد و خراب بودن در هیتر گرداننده فریزر نیکسان این عدد خط دیده می شود.

راهکار ارور H1

دوام هیتر را کنترل کنید و در هنگام احتیاج آن را تعمیر و یا با تیکه نو عوض کنید. اما دقت داشته باشید که سیم پیچی حتما بررسی شود.

عدد ارور F1 یخچال و فریزر نیکسان

دلیل ارور H2: ارور H2 در یخچال و فریزرهای نیکسان بیانگر خراب بودن در حسگر گرداننده فریزر می باشند.

راهکار ارور H2

برای برطرف کردن ارور در قدم اول نیاز است دوام هیتر بررسی شود و اگر ایرادی موجود است، تیکه جدید عوض کنید. اگر هیتر ایرادی نداشته باشد، ممکن است در صفحه سیستم مشکلی به وجود آورده است.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال فریزر نیکسان در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال فریزر نیکسان در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر نیکسان ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال فریزر نیکسان در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس