نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور یخچال فریزر میله

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور یخچال فریزر میله

فهمیدن معانی خطا در یخچال  فریزرمیله  Miele به تمام سوالات شما در این باره جواب می دهد. ما تواین مقاله  درکنار بررسی انواع  خطا یخچال فریزر میله  Miele  تلاش کردیم روش های  حل کردن ارور را توضیح دهیم تا توانایی این را داشته باشید در سریع ترین زمان ممکن ایراد مورد نظر را درست نماید. ما در این مطلب به مبحث ارور یخچال فریزر میله میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریزر میله و ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر توشیبا ،تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

ارور یخچال فریزر میله

خطا یخچال فریزرمیله  Miele با کد خطا  F0

هنگامی که  خطا یخچال میله  Miele به صورت F0 بر روی  مانیتور  نمایش داده می شود. دلیل آن مربوط به حسگر هوای تازه  می باشد.  بیوفرش یا  حسگر هوای تازه از مهم ترین بخش های  با اهمیت یخچال  به حساب می آید.

طریق رفع  خطا F0:

باید در ابتدا وضعیت حسگر هوای تازه با تمام اتصالاتی که به آن متصل است مورد بازبینی قرار بگیرد. هنگامی که نیاز به تعویض قطعه ای باشد. باید قطعه لازم  خریداری و تعویض  گردد. در صورتی که مطئن شدید که حسگرهای هوای تازه  به نحو احسن فعالیت میکند و مشکلی نیست باید برد الکترونیکی یخچال برسی شود. نیاز به  فرد ماهر درمورد تعمیر یخچال خواهد بود.

خطا یخچال فریزرمیله  Miele با کد F1

هنگامی که خطاF1 بر روی مانیتور یخچال نمایان شد.می بایست دلیل آن مشکل در حسگر یخچال بررسی شود.

طریق حل خطا F1:

خطا یخچال فریزر میله Miele با کد اف درابتدا مربوط به حسگر یخچال است که اصولا نمیشود تعمیر کرد، و باید تعویض شود. باز هم  ممکن است که مشکلی درقسمت حسگر یخچال نباشد و برد الکترونیکی دچارخطا شده باشد.

خطا یخچال فریزر میله  Miele با کد F2

در صورت  مشاهده کد خطای F2 روی  مانیتور یخچال فریزر میله  احتمالا مشکل در قسمت عدم دیفراست می باشد که در واقع در حسگر اپراتور مشکل به وجود  می آورد . توجه داشته باشید که برای حل این  مشکل نیاز به تعمیرکار  است و بعضا یک خطا ساده  باعث ضرر بزرگی برای  دستگاه فریزر شما میشود.

طریق حل خطا F2:

وقتی که در  حسگر اپراتور  ایرادی  به وجود آید در سرما سازی و نوفراست قطعاً مشکل زیادی مشاهده می شود. و باید برای رفع خطا  یخچال  فریزر میله  Miele  ابتدا حسگر اپراتور و اتصالاتی که به آن  متصل است بررسی شود . وقتی که خطا درقسمت حسگر اپراتور بود باید  حتما  تعویض آن  هرچه سریعتر انجام شود.  وقتی که هیچ  خطایی درحسگر نبود نیاز است که برد الکترونیکی  بازبینی شود.

خطا یخچال فریزر میله  Miele با کد F3

وقتی  که کد  خطا F3  نمایان شود  دلیل مربوط به   خطایی است که در  قسمت  حسگرهای هوای داخل  یخچال  مشاهده شود. برای  رفع این که مشکل برطرف شود باید که  حسگرهای هوایی که در داخل یخچال قرار دارند  اقدام به تعویض کنید.وقتی که  خطایی در بخش  حسگر داخل فریزر  مشاهده نشد می بایست برد الکترونیکی مورد  برس قرار بگیرد.

خطا یخچال فریزرمیله  Miele با کد F4

خطاF4 مربوط به دریافت فرکانس حسگر قسمت اپراتور است. که به آن حسگر نوفراست نیز گفته می شود و این حسگر  به وسیله ی برد الکترونیکی برسی می شود. این حسگربه طور کلی  باید توسط تعمیرکار مورد  برسی قرار بگیرد.

روش حل کد F4:

برای اینکه خطا یخچال فریزر میله Miele حل شود  باید حسگر اواپراتور قسمت داخل یخچال  تعویض شود. اگر  ایراد حل نشد باید برد الکترونیکی مورد برسی قرار بگیرد. دقت کنید کیلوی سنسور نوفراست قدیمی با  حسگر جدید می بایست یکسان باشد تا تغییرات به طور دقیق ارزیابی شود.

خطا یخچال میله  Miele با کد F5

وقتی که خطایی در کارت  های هوشمند و یا در برد الکترونیکی  باشد. باید با کد  خطا F5 نمایش داده شود. برای  حل این  مشکل نیاز است که از اپراتور کمک حاصل کنید و  باید برد الکترونیکی را ارزیابی و تعمیر کرد.

سه خطا به نام های ۰۱ ، -F ، ۲۱ در یخچال میله  هست که  دلیل این خطا  مشکلی است که در دستگاه یخساز  مشاهده می شود.

حل خطا ۰۱ ، -F ، ۲۱:

برای  حل اینخطا نیاز است که شرایطی بررسی شود. وقتی که یخساز یخ ها را داخل خود نگه دارد  ایراد در بخش المنت می باشد.  وقتی  که یخساز  ایجاد صدا کند دلیل آن گیر کردن چیزی است که در  قسمت مارپیچ انتهای سیستم یخساز  هست.

وقتی که یخ ها در داخل مخزن یخساز  گیرکرده باشند. ممکن است تفلن بخش کف مخزن خراب شده باشد.  هنگامی که هیچ مشکلی در دستگاه یخساز احساس نشود باید برد الکترونیکی مورد  ارزیابی قرار بگیرد.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی، نمایندگی یخچال فریزر میله در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال فریزر میله در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ،یخچال فریزر میله ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال فریزر میله در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی – نمایندگی تعمیر یخچال در ملارد – نمایندگی یخچال در شهریار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس