نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور یخچال فریزر مجیک

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور یخچال فریزر مجیک

برخورد با هر یک از ارور یخچال و فریزر مجیک باید کار های ویژه ای را انجام داد. مسئله خیلی مهم در این جا این است که تعمیر یخچال و فریزر کاملا حرفه ای و تخصصی می باشد و بدون آگاهی و حرفه نباید نسبت به تعمیر هر یک از قطعه های سیستم کاری کند. ما در این مطلب به مبحث ارور یخچال فریزر مجیک میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریزر مجیک و ماشین ظرفشویی ،یخچال فریزر مجیک ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

اصلی ترین کدهای error یخچال و فریزر مجیک

ارور E1 یخچال و فریزر مجیک

دلیل ارور E1

دیدن ارور E1 در یخچال و فریزر E1 بیانگر این است خراب بودن حسگر حرارتی اطراف یخچال می باشد.

راهکار ارور E1

برای برطرف این دسته از ارور های یخچال و فریزر مجیک، در قدم اول لازم است تا با اهم سنج چگونگی حسگر بررسی شود. اگر حسگر قابل تعمیر باشد، تعمیر آن را انجام داده و گرنه آن را با حسگر سالم جا به جا کنید. در هنگامی که حسگر سالم باشد، لازم است مدار صفحه اصلی چک شود و مشکلات احتمالی موجود در آن برطرف شود.

خطا E3 یخچال و فریزر مجیک

دلیل ارور E3

در هنگام ایجاد ارور در حسگر حرارت درونی یخچال و فریزر مجیک، ارور E3 بر روی برد نمایش داد می شود.

راهکار ارور E3

برای برطرف کردن ارور e3 یخچال و فریزر مجیک، اول حتما حسگر را چک کنید. کنترل مقدار اهم حسگر حرارت درونی یخچال و فریزر می تواند سالم بودن یا نبودن آن را تعیین کند. در هنگام خرابی حسگر آن را تعمیر یا عوض کنید. با دقت به اینکه در بعضی از موقع ها این گونه از خطا های یخچال و فریزر مجیک بیانگر خراب بودن در مدار صفحه اصلی می باشد، در نهایت حتما تعمیر آن را به کاربلد سپرد.

ارور E4 یخچال و فریزر مجیک

دلیل ارور E4

متداول ترین ارور یخچال و فریزر مجیک، E4 می باشد. این خطا بیانگر خراب بودن در حسگر دیفراست فریزر است. در هنگام خرابی حسگر دیفراست، موقع برفک زدایی فریزر به درستی انجام نمی شود.

راهکار ارور E4

در نخستین گام برای بر طرف کردن این گونه از ارور یخچال و فریزر مجیک، باید سالم بودن حسگر را کنترل کنید. اگر حسگر خراب است آن را با تیکه سالم و اصل عوض کنید. و گرنه ،لازم است صفحه اصلی چک شود. دقت داشته باشید که صفحه اصلی یخچال و فریزر یکی از اساسی ترین قطعات سیستم می باشد و تعمیر بدون آگاهی آن سبب می شود با ضرر مالی زیادی رو به رو شوید.

خطا E0 یخچال و فریزر مجیک

دلیل ارور E0

در کل یخچال و فریزرها حسگر های حرارتی اطراف وجود دارد که یک حسگر برای یخچال و دیگری برای فریزر می باشد.

راهکار ارورE0

در هنگام رو به رو شدن با ارور E0 یخچال و فریزر مجیک، بدانید حسگر حرارتی اطراف فریزر بازرسی شود و در هنگام احتیاج عوض یا تعمیر شود.

خطا E9 یخچال و فریزر مجیک

دلیل ارور E9

ارور یخچال و فریزر مجیک که امکان دارد با آن رو به رو شوید، ارور E9 می باشد. این خطا به معنای خراب بودن در حسگر یخ ساز سیستم است.

راهکار ارور E9

جهت بر طرف کردن خطا E9 حتما چگونگی حسگر یخ ساز بازرسی شود و در هنگام احتیاج آن را تعمیر یا عوض کنید.

ارور EB یخچال و فریزر مجیک

دلیل ارور EB

خطا های یخچال و فریزر مجیک که بر گذشت زمان و مصر زیاد از سیستم به وجود می آید، ارور EB می باشد. این ارور بیانگر خراب بودن در موتور یخ ساز سیستم است.

راهکار ارورEB

تعمیر موتور یخ ساز کاملا حرفه ای بوده و باید به وسیله ی افراد با تجربه وکار بلد انجام شود. در بعضی از موقع ها برای بر طرف کردن این دسته از ارور های یخچال و فریزر مجیک باید صفحه اصلی تعمیر شود.

ارور های EC یخچال و فریزر مجیک

ارور EC و ER به ترتیب بیانگر نبودن ارسال/دریافت اطلاعات درست در مورد حرارت یخچال می باشد.

ارور یخچال و فریزر مجیک مثل بقیه مدل ها نخستین قدم برای شناسایی چگونگی دستگاه داخلی سیستم می باشد. به همین علت شناسایی ارور یخچال و فریزر مجیک الزامی بوده و در رو به رو شدن با هر یک باید بتوانید انجام درستی را اجرا کنید. از آنجا که هر یک از خطا های یخچال و فریزر مجیک کاملا مخصوص با بقیه مارک ها فرق دارد، در آخر کارهایی که حتما برای هر یک اجرا بدهید، فقط برای مارک مجیک مناسب است و حتما بر طرف کردن آنها را به تعمیرکار لوازم خانگی حرفه ای و متخصص بسپارید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال فریزر مجیک در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال فریزر مجیک در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر مجیک، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال فریزر مجیک در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس