نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی

دیدن خطا ساید ال جی بیانگر داشتن ایراد و مشکل فنی در یکی از قطعه های یخچال است که باید سریعا برای برطرف کردن آنها اقدام کنید. بعضی از اختلالات جزئی بوده و در هنگام آشنایی با مفهوم عدد ارور می‌توانید برای برطرف کردن خطا اقدام کنید. ما در این مطلب به مبحث ارور یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریزر جنرال الکتریک و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر جنرال الکتریک ،تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

ارور یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی

کد خطا FR ساید بای ساید ال جی

مشکل در موتور فن یخچال به خاطر به وجود آمدن این خطا است. فن یخچال انواع متفاوتی دارد: فن کمپرسور، فن گرداننده، فن کندانسور، فن درونی. موقع داشتن مشکل در هریک از این قطعه ها امکان دارد این خطا اتفاق بیافتد. برای پیدا کردن مشکل دقیق‌تر بهتر است سیستم به وسیله ی تعمییرکار کنترل می شود.

با تمیز کردن دقیق فن و بهره گیری از محافظ برای پیشگیری از نوسانات گردش برق، می توانید تا حدی جلوی به وجود آمدن این خطا را بگیرید.

کد خطا IF یا 1F ساید بای ساید ال جی

این خطا به ارور فن در قسمت یخ سازی سیستم اشاره می کند. برای برطرف کردن این خطا ساید ال جی موردای زیر را بازرسی کنید:

  • بازرسی کنید فن قسمت یخساز مسدود نباشد.
  • صفحه الکترونیکی حتما به وسیله ی تعمییر کار بررسی شود.
  • سیم کشی ها و اتصالات یخچال را کنترل کنید.

کد خطا 15 ساید بای ساید ال جی

موتور فن یخ ساز باعث خرابی شده است. که امکان دارد گرفتگی این قسمت یخ ساز یا گیر کردن تکه یخ در موتور فن سبب به وجود آمدن این خطا شود.

عدد ارور dH ساید ال جی

این ارور مرتبط به مشکل در هیتر دیفراست، PCB یا فیوز است. برای برطرف کردن خطا ساید ال جی باید موردای زیر بررسی شود»

  • کنترل هیتر دیفراست
  • فیوز
  • صفحه کنترل پاور

کد خطا rs ساید ال جی

این ارور به مشکل داشتن حسگر یخچال اشاره می کند. حسگر و سیم کشی‌ها و اتصالات را کنترل کنید. امکان دارد عوض کردن ترمیستور یا صفحه کنترل پاور اصلی احتیاج باشد.

کد خطا HS ساید بای ساید ال جی

اگر حسگر رطوبت یخچال ایراد داشته باشد، این عدد ارور دیده می‌شود. برای برطرف کردن خطا حتما حسگر و اتصالات آن کنترل و در هنگام داشتن مشکل آن را عوض کنید.

عدد ارور IS ساید ال جی

این خطا به خراب بودن حسگر یخ ساز اشاره می کند. حسگر را برای هر نوع اتصال کوتاه یا مشکل در سیم کشی آن کنترل کنید. امکان دارد حسگر یخ ساز یخچال خراب بوده و احتیاج به عوض کردن داشته باشد.

کد خطا SS ساید بای ساید ال جی

این خطا ساید ال جی مرتبط به حسگر قسمت دراور یا کشویی یخچال است. امکان دارد حسگر حرارت قسمت دراور یخچال احتیاج به عوض کردن داشته باشد که حتما به وسیله ی تعمییر کار حرفه ای کنترل شود.

عدد ارور rt ساید بای ساید ال جی

این خطا ساید بای ساید الجی بیانگر داشتن ایراد در حسگر حرارت محیط است. اگر این تیکه خراب شده باشد حتما آن را عوض کنید.

عدد ارور lt ساید بای ساید ال جی

ارور دستگاه درون یخ ساز دارد.قطعات و اتصالات مربوط به یخساز حتما به وسیله ی تعمییر کار کنترل شود.

عدد ارور CF ساید بای ساید ال جی

این ارور به مشکل داشتن موتور فن کندانسور اشاره می کند. موتور فن کندانسور، صفحه کنترلی و سیم کشی‌های مرتبط به آن را بررسی کنید.

کد خطا CO ساید ال جی

خطا فوق به ارور ارتباطات اشاره دارد. ارور ارتباطی میان صفحه اصلی و صفحه نمایشگر را کنترل کنید. صفحه کنترلی نمایشگر، PCB یا سیم کشی‌های مرتبط به آن در هنگام احتیاج، حتما آن را عوض کنید.

کد خطا ff ساید ال جی

این خطا ساید بای ساید ال جی بیانگر خراب شدن فن است که حتما برای تعمیر یا عوض کردن آن اقدام کنید.

کد خطا r dS ساید بای ساید ال جی

این خطا ساید ال جی، به خراب بودن حسگر دیفراست یخچال مرتبط است. احتیاج است حسگر دیفراست و اتصالات آن بررسی شود.

عدد ارور r dH ساید ال جی

در هنگام داشتن ایراد در هیتر دیفراست ساید بای ساید ال جی این عدد ارور نشان داده می‌شود. اگر این تیکه خراب شده است حتما برای عوض کردن آن اقدام کنید.

کد خطا 1F یا F1 ساید بای ساید ال جی

این عدد ارور مرتبط به فن دمنده یخ ساز یا موتور یخ ساز است. ممکن است این قطعه ها خراب شده باشد و احتیاج به عوض کردن دارند. این چنین امکان دارد، صفحه پاور اصلی هم احتیاج به عوض کردن داشته باشد.

بیشتر بخوانید: ارور یخچال فریزر ساید بای ساید ایکس ویژن

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال فریزر جنرال الکتریک در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال فریزر جنرال الکتریک در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر جنرال الکتریک ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال فریزر جنرال الکتریک در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی – نمایندگی تعمیر یخچال در ملارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس