نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور یخچال فریزر حایر

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور یخچال فریزر حایر

ما در این مطلب به مبحث ارور یخچال فریزر حایر میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریزر حایر و ماشین ظرفشویی ،یخچال فریزر حایر، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

ارور یخچال فریزر حایر

عدد ارور f1 یخچال و فریزر حایر

داخل کل یخچال و فریزرها حسگر حرارت قرار دارد که نقش مهمی در روش روشن و خاموش شدن موتور دارند. اگر حسگر یخچال حایر ایجاد مشکل شود، روی برد آن خطا F1 را دید. به کمک اهم سنج مقدار دوام حسگر را محاسبه و در هنگام خراب بودن آن را با تیکه نو عوض کنید. اگر حسگر سالم باشد، صفحه احتیاج به تعمیر دارد. که پیدا کردن مشکل صفحه حتما به وسیله ی تکنسین کار های در حرفه تعمیر یخچال و فریزر اجرا شود.

عدد خطا f2 یخچال و فریزر حایر

مثل خطا قبل، در هنگام مشکل داشتن حسگر فریزر با خطا F2 حایر رو به رو می شوید. اول کنترل کنید که وصل کننده های حسگر و همچنین مقدار پایداری آن در هنگام خراب بودن تیکه حتما عوض شود و گرنه صفحه هم به وسیله ی تعمیرکار حتما برطرف شود.

عدد خطا f3 یخچال و فریزر حایر

خراب بودن در حسگر حرارت محیط با خطا F3 یخچال حایر دیده می شود. حسگر ها به کمک اهم سنج کنترل و مشکل بر طرف می شود. در هنگام احتیاج این تیکه را عوض کنید و اگر سالم بود، صفحه را کنترل و مشکل آن را حل کنید.

بیشتر بخوانید: ارورهای یخچال فریزر هیوندای

عدد خطا F4 یخچال و فریزر حایر

عددهای ارور یخچال و فریزر و ساید حایر که مشکل حسگر حرارتی فریزر دیده می شود، خطا F4 است. این خطا شباهت به خطا F2 می باشد و برای برطرف آن یا حتما حسگر عوض شود و در هنگام احتیاج صفحه هم حتما کنترل شود.

عدد ارور fr یخچال و فریزر حایر

ارور FR یخچال و فریزرهای حایر بیانگر مشکل در حسگر یخ ساز است. این حسگر و وصل کننده آن حتما کنترل و مشکل آن برطرف شود. در هنگام سالم بودن حسگر، حتما دستگاه یخ ساز هم با دقت کنترل و در هنگام احتیاج عوض شود.

عدد ارور E0 و EO یخچال و فریزر حایر

خطا E0 که در بعضی از برند ها به شکل EO دیده می شود، بیانگر ایراد در متصل کننده صفحه دیسپلی و PCB است. این خطا ارزش بسیاری دارد و بهتر است به وسیله ی تعمیرکاران متخصص حل شود.

عدد خطا E1 یخچال و فریزر حایر

به هر علتی فن درون فریزر با خرابی رو به رو شد، خطا E1 روی برد دیده می شود. سیم پیچی فن و موتور آن حتما با دقت کنترل و مشکل را رفع کرد. در هنگام خرابی فن در بعضی از زمان ها فقط آن را عوض کنید.

عدد خطا E2 یخچال و فریزر حایر

مثل ارور قبل، مشکل داشتن فن یخچال با خطا E2 ندیده می شود. برای برطرف کردن این خطا نه فقط حتما سیم پیچی و موتور فن کنترل شود، در بعضی از موقع ها فقط راه چاره عوض کردن فن است.

بیشتر بخوانید: ارورهای یخچال فریز یخساران

عدد ارور E6 و E9 یخچال حایر

دو ارور E6 و E9 یخچال حایر در برند های متفاوت خراب بودن در فن دیده می شود. وصل کننده و سیم پیچی و این چنین موتور فن را کنترل و در هنگام احتیاج آن را تعمیر کنید.

عدد خطا HD و RD یخچال و فریزر حایر

هر دو خطا HD و RD یخچال و فریزر حایر به علت مشکل داشتن در دستگاه دیفراست اتفاق می افتد. ترمودیسک، هیتر و المنت، حسگرها،  ترموفیوز و حتی صفحه در این اسباب حتما کنترل و مشکل آن حل شود.

عدد خطا DF یخچال و فریزر حایر

خطا DF گونه ای نشانه برای دیدن چگونگی دستگاه است و به اسم ارور عملکرد ندارد. این عدد بیانگر این است که یخچال و فریزر در شکل یخ زدایی یا دیفراست است. به همین علت بعد از تمام شدن یخ زدایی این خطا هم به طور خودکار پاک می شود.

عدد خطا EH یخچال و فریزر و ساید حایر

داشتن مشکل و خراب بودن در حسگر رطوبت سنج یخچال و فریزر حایر با خطا EH دیده می شود. مقدار دوام حسگر را محاسبه و در هنگام نبودن در بازه استاندارد این تیکه را عوض کنید.

عدد خطا ER یخچال و فریزر و ساید حایر

ارورهای یخچال و فریزر و ساید حایر، خطا ER می باشد. این خطا بیانگر مشکل در دستگاه یخ ساز است. برای برطرف کردن آن اول حسگر حتما کنترل و مشکل آن حل شود.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال فریزر حایر در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال فریزر حایر در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر حایر ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال فریزر حایر در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس