نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور یخچال فریزر بوش

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور یخچال فریزر بوش

بوش برند معروف لوازم خانگی برقی و با قدمت ترین و با سابقه ترین لوازم برقی الکترونیکی در بازار است. یکی از چندین لوازم برقی که این شرکت تولید کرده و به بازار ارائه می کند، یخچال فریزر بوش است. با پیشرفت تکنولوژی و گذر زمان، یخچال فریزر بوش مانند تمامی یخچال فریزرهای بازار به صورت اتوماتیک سیستم تشخیص خودکار مجهز دارد که هوشمندانه علت خرابی ها و مشکلات پیش آمده را تشخیص می دهد و نمایش یک کد خطا روی صفحه نمایشگر به مخاطب هشدار می دهد. ما در این مطلب به مبحث ارور یخچال فریزر بوش میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریزر بوش و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر بوش ،تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

ارور یخچال فریزر بوش

نشان دادن کدهای خطا در پنل نمایش دستگاه عیب یابی و تعمیر یخچال را برای ما راحت تر کرده و با به دست آوردن اطلاعات بیشتر در رابطه با خرابی، تعمیرکار را راهنمایی کرده که با کمک آن مشکل به وجود آمده را سریع تر حل کند. در این مقاله به بررسی ارورهای یخچال فریزر بوش و شیوه برطرف کردن آنها می پردازیم. همراه ما باشید.

فهرست ارورهای یخچال فریزر بوش و راه حل آن

در ادامه ی مطلب به صورت مفصل علت نمایش تمامی کدهای خطا با بهترین راه حل های ممکن برای رفع کردن ارورهای یخچال فریزر BOSCH را باهم بررسی خواهیم کرد. این راهکارها فقط برای افزایش آگاهی و اطلاعات عمومی شما به عنوان شخصی که دارای این وسیله برقی است کمک می کند. برای یافتن و برطرف کردن عیب های آن و رفع خرابی و ارور ها از کارشناسهای تعمیر یخچال فریزر نماینده تعمیرات کمک بگیرید.

علت ارور E01 یخچال فریزر بوش:

علت مواجه شدن با ارور E01 یخچال فریزر بوش، مربوط به خرابی سنسور تشخیص دما در محفظه یخچال می شود. در این مواقع دستگاه قادر نیست دمای یخچال را درست اندازه گیری کند و اطلاعات مربوط به آن را روی صفحه نمایشگر نشان دهد.

روش حل مشکل: برای برطرف کردن خطای E01 یخچال فریزر بوش، یخچال را از برق کشیده و سنسور دما را بررسی کرده سپس تمامی سیم کشی ها و اتصالات مربوط به آن را چک کنید.

 بررسی کنید که سیم های سنسور دمای یخچال اتصال کوتاه و یا مدار باز نشده باشند و اتصال هایی که دارای عیب هستند را تعمیر کرده اگر بعد از تعویض کردن و تعمیر سیم های خراب، دستگاه ارور E01 را نمایش داد، باید سنسور دستگاه را تعویض کنید.

بیشتر بخوانید: ارور یخچال فریزر نیکسان

علت ارور E02 یخچال فریزر BOSCH:

علت این که دستگاه کد خطای E02 را نمایش می دهد، این است که یخچال فریزر خرابی و نقص سنسور دمای محفظه فریزر را تشخیص داده و حال  با یکی از ارورهای یخچال فریزر بوش به ما اخطار می دهد.

روش حل مشکل: اولین مرحله برای برطرف کردن ارور E02 در یخچال فریزر بوش، خاموش کردن یخچال و قطع برق دستگاه است. سپس به سنسور دمای محفظه فریزر دسترسی پیدا کرده و اتصالات سیم های روی سنسور را به خوبی بررسی کنید که دچار اتصال کوتاه و مدار باز نشده باشند. در صورت دیدن کوچکترین خرابی از خود سنسور، سعی کنید آن را تعویض کنید.

علت ارور E03 یخچال فریزر بوش

علت نمایش این ارور در یخچال فریزر بوش در اثر بروز نقصی در سنسور دمای محفظه کشویی یخچال می باشد.

روش حل مشکل: برای از بین بردن ارور E03 در یخچال فریزر بوش، در مرحله اول آن را از برق کشیده و محفظه کشویی را خارج کرده و سپس سنسور دمای این محفظه را که در سمت یخچال و فریزر است پیدا کنید و سیم کشی های آن را به خوبی بررسی کنید. اگر یک سیم شل شده یا دچار مدار باز و اتصال کوتاه شده است، آن را تعمیر کنید. اگر دیدید حتی بعد از تعویض کردن سیم ها، ارور برطرف نشده و هنوز روی صفحه نمایشگر دیده می شود،  سنسور دمای محفظه کشو را عوض کنید.

علت ارور یخچال فریزر بوش E04:

علت نمایش ارور E04 یخچال فریزر بوش، خراب شدن سنسور بررسی دمای کندانسور دستگاه است. سیستم هوشمند تشخیص خودکار این موضوع را با یکی از ارورهای یخچال فریزر بوش به ما هشدار می دهد.

روش حل مشکل: اولین کاری که برای برطرف کردن کد خطای E04 یخچال فریزر بوش باید انجام دهید، قطع برق دستگاه و خاموش کردن آن است. به سراغ سنسور دمای کندانسور فریزر رفته و اتصالات مهار سیم روی سنسور را دقیق بررسی کنید و ببینید که سیم ها اتصال کوتاه نشده باشند. و در آخر اگر ارور رفع نشد، به فکر تعویض سنسور باشید.

5-  علت ارور E06 یخچال فریزر بوش:

دلیل نمایش کد خطای E06 یخچال فریزر بوش، خراب شدن سنسور اوپراتور یخچال یا اتصالات مربوط به آن می باشد. اگر سنسور اواپراتور دستگاه خراب شده باشد، در بازه زمانی تست های عیب یابی که تعمیرکار بر روی یخچال فریزر انجام می دهد، ارور بر روی صفحه نمایش دیجیتالی دیده خواهد شد.

روش حل مشکل: اگر به دنبال راه حلی برای برطرف کردن ارور E06 یخچال فریزر BOSCH هستید، بدانید  که این ارور فقط در مواقع آزمون های عیب یابی آن هم در صورتی که سنسور اواپراتور یخچال خراب شده باشد، نمایش داده می شود. شما با مواجهه شدن با این ارور می توانید مطمئن باشید که سنسور اواپراتور کاملاً خراب شده و باید به دفکر تعویض آن باشید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال فریزر بوش در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال فریزر بوش در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر بوش ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال فریزر بوش در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس