نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور یخچال فریزر برفاب

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور یخچال فریزر برفاب

کدهای خطا (error) یخچال و فریزر برفاب که مرتبط به فریزر BNF و یخچال BNR می باشند هر یک دارای مفهوم و معنی ویژه ای بوده و کاملا بی نظیر می باشند. یکی از اصل ها و راه های بالا بردن مدت زمان عمر یخچال و فریزر، داشتن آگاهی از موقعیت دستگاه درونی آنها می باشد. به همین علت کدهای error یخچال و فریزر برفاب می توانند نخستین نشانه از موقعیت دستگاه درونی سیستم به حساب بیاید و قدم اثر گذاری در سمت بالا بردن زمان عمر آن حساب می شوند. خطا های یخچال و فریزر برفاب و هر چیزی که باید در مورد آن بدانید را در ادامه خواهیم گفت. ما در این مطلب به مبحث ارور یخچال فریزر برفاب میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریزر برفاب و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر برفاب ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

اصلی ترین کدهای ارور (error) یخچال و فریزر برفاب

مسئله اصلی در خطا های یخچال و فریزر برفاب این است که این کدها در یخچال BNR و فریزر BNF یکسان است. از اصلی ترین ارور های یخچال و فریزر برفاب می توان به موردای زیر اشاره کرد:

ارور E1 یخچال و فریزر برفاب

کد ارور E1 در فریزرهای BNF برفاب به مفهوم خراب بودن حسگر بین اتاقک های فریزر می باشد. این ارور در یخچال BNR به مفهوم خراب بودن حسگر بین اتاقک های یخچال است.

راه کار کد ارور E1

برای بر طرف کردن این گروه از کدهای ارور یخچال و فریزر برفاب باید اهم حسگر را بررسی کنید و اگر خرابی آن قطع بودن، تیکه جدید را به جای حسگر خراب عوض کنید.

ارور E2 یخچال و فریزر برفاب

خطا E2 یخچال BNR و فریزر BNF برفاب دیده شدن مشکل در حسگر حرارت فضای سیستم می باشد.

بیشتر بخوانید: ارور یخچال هایسنس

راه کار کد ارور E2

حسگر حرارت فضای یخچال یا فریزر را بازرسی کنید و در هنگام احتیاج آن را با تیکه نو عوض کنید.

ارورF1 یخچال و فریزر برفاب

از متداول ترین کدهای error یخچال و فریزر برفاب، کد F1 می باشد. این کد دیده شدن مشکل در فن گرداننده است.

راه کار کد ارور F1

فن گرداننده را به خاطر سیم پیچی و موتور آن کاملا کنترل و بررسی نمایید و اگر می شد آن را تعمیر کرد خرابی آن را درست کنید. و گرنه  فن نو و اصل را ازشرکت های مجاز تعمیر یخچال و فریزر برفاب مهیا کنید و آن را با قطعه خراب عوض کنید.

ارور F2 یخچال فریزر برفاب

در هنگام خرابی فن انقال حرارت این کد ارور در برد فریزر و یخچال برفاب دیده بشود.

راه کار کد ارور F2

فن را به طور کامل بازرسی کنید. موتور و سیم پیچی درونی فن را به طور کامل بررسی کنید و در هنگام احتیاج آن را تعمیر کنید. البته دقت داشته باشید که در خیلی از موقع ها امکان دارد احتیاج به عوض کردن فن انتقال حرات داشته باشید.

ارور H1 یخچال فریزر برفاب

اگر دستگاه ضد برفک یخچال و فریزر به درستی انجام نشود، کد ارور H1 دیده می شود.

راه کار کد ارور H1

نبودن برفک زدایی یخچال و فریزر به علت های متفاوتی می باشد که باید کل آنها را مد نظر داشته باشید. مانند، فاصله یخچال و فریزر از دیوار حتما به مقدار استاندارد و نزدیک به 20 سانتی متر باشد. سالم بودن لاستیک دور درب یخچال را کنترل کنید و در هنگام احتیاج آن را عوض کنید. از بقیه علت های اتفاق افتادن این مشکل خراب بودن ترموستات است. عوض کردن ترموستات کاملا حرفه ای و تخصصی بوده و حتما آن را به افراد متخصص در تعمیرات یخچال و فریزر سپرد.

بیشتر بخوانید: ارور یخچال سامسونگ

ارور E3 یخچال فریزر برفاب

از بقیه کدهای ارورهای یخچال و فریزر برفاب که بسیار اهمیت دارد، کد E3 است. این خطا به مفهوم نداشتن سرمای کافی فریزر BNF و یخچال BNR برفاب است.

راه کار کد ارور E3

نبودن سرمای کافی یخچال و فریزر برفاب و بقیه مدل ها علت های متفاوتی دارد و بر طرف کردن این مشکل کاملا حرفه ای می باشد. از جمله علت های این مشکل می شود به خراب بودن در فن انتقال حرارت، کمپرسور یخچال، فن گرداننده، دستگاه دیفراست، کم بودن گاز و خراب بودن در صفحه الکترونیکی اشاره کرد. در آخر بهترین عمل در این شرایط تماس گرفتن با شرکت تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات می باشد.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال فریزر برفاب در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال فریزر برفاب در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر برفاب، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال فریزر برفاب در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس