نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور یخچال فریزر اسنوا

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور یخچال فریزر اسنوا

ما در این مطلب به مبحث ارور یخچال فریزر اسنوا میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریزر اسنوا و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر اسنوا ،تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

انواع خطاهای یخچال و فریزر اسنوا

عدد ارور F1 یخچال اسنوا

عد ارور F1 یخچال اسنوا بیان کننده سرد نشدن گرداننده به علت یخ زدگی زیاد این تیکه سیستم می‌باشد. علتی چون مشکل داشتن لاستیک دور در یخچال و فریزر، باز و بسته کردن مداوم درب یخچال، تنظیم نبودن درست حرارت یخچال، کثیف بودن لوله‌های کندانسور و… سبب یخ زدن لوله‌های پشت یخچال می شود. برای بر طرف کردن این خطا یخچال اسنوا حتما نشتی گاز، مشکل داشتن دستگاه دیفراست، قطعی سیم برق کمپرسور و یا آسیب دیدن این تیکه را بررسی و در هنگام داشتن خرابی در هر یک به عوض کردن آن و یا تعمیر قطعه پردازید.

عدد ارور F2 و F3 یخچال و فریزر اسنوا

یکی از خطا های یخچال و فریزر اسنوا عدد ارور F2 است که مرتبط به وجود آمدن خرابی و مشکل در حسگر فریزر و عدد ارور F3 مرتبط به مشکل داشتن حسگر یخچال اسنوا می‌باشد. برای رفع این کد خطا ها یخچال و فریزر اسنوا، باید برای بررسی سوکت حسگرها تعمیر کار زنگ بزنیم تا در هنگام ضرورت عوض کند. البته تیکه صفحه قدرت هم در هنگام نمایش این ۲ نوع خطاهای یخچال و فریزر اسنوا هم باید بررسی و در هنگام ضرورت عوض کنید.

بیشتر بخوانید: ارور یخچال فریزر فریجیدر

عدد ارور F4 یخچال اسنوا

دیدن این عدد ارور یخچال SNOWA به مفهوم خرابی یا مشکل داشتن حسگر دیفراست سیستم می‌باشد. در مورد رفع این خطا هم باید سوکت حسگر بررسی شود و در هنگام ضرورت تیکه حسگر و یا صفحه کنترلی یخچال عوض شود.

عدد ارور F5 یخچال اسنوا

عدد ارور F5 یخچال اسنوا به علت مشکل داشتن المنت و درست کارکرد نکردن دستگاه دیفراست یخچال دیده می شود. این خطا امکان دارد به علت قطع شدن المنت اتفاق بیافتد. از این جهت برای برطرف کردن این عدد ارور یخچال SNOWA باید سوکت حسگر را بررسی کرده تا در هنگام ضرورت به عوض کردن این تیکه و یا عوض کردن صفحه قدرت سیستم اقدام کنید.

عدد ارور F6 یخچال اسنوا

دیدن این عدد ارور بر روی یخچال اسنوا، مرتبط به مشکل داشتن آی سی (IC) محفظه اپروم سیستم می‌باشد. برای رفع این خطا یخچال اسنوا، باید صفحه کنترلی سیستم عوض شود. به علت تخصصی بودن این کار و حساسیت بالای این تیکه، بهتر است که انجام این کار به وسیله ی یک تکنسین کار با تجربه انجام شود.

عدد ارور F7 و F8 یخچال و فریزر اسنوا

دیدن عدد ارور F7 مرتبط به عیب داشتن و مشکل داشتن فن یخچال و عدد ارور F8 مرتبط به خرابی و معیوب بودن فن فریزر اسنوا می‌باشد. از این جهت برای برطرف کردن این خطاهای یخچال و فریزر اسنوا باید کل بخش های فن و سیم‌پیچی‌های آن را بررسی کنید و در موقع داشتن مشکل، این تیکه را عوض کنید.

عدد ارور F9 یخچال اسنوا

عدد ارور F9در یخچال اسنوا نشان دهنده مشکل داشتن تیکه هیتر المنت فریزر می‌باشد. برای برطرف کردن این عدد ارور یخچال SNOWA، تعمیرکار حتما المنت روی گرداننده فریزر اسنوا را عوض کند تا خطا سیستم پاک شود.

عدد ارور FA یخچال اسنوا

عدد ارور یخچال SNOWA هم بیانگر عیب داشتن و مشکل داشتن هیتر المنت یخچال می‌باشد. برای رفع این خطا هم باید این تیکه سیستم به وسیله ی تعمیرکار عوض شود.

عدد ارور FB یخچال اسنوا

این خطا یخچال اسنوا، به علت خرابی و مشکل داشتن آی سی صفحه الکترونیک اصلی سیستم دیده می شود. پیشنهاد می‌کنیم که در هنگام دیدن این عدد ارور بر روی برد نمایشگر سیستم از دستکاری یخچال خودداری کنید و با شرکت اسنوا برای تعمیر یخچال فریزر و عوض کردن این تیکه اصلی یخچال تماس حاصل بفرمایید.

عدد ارور H و H1 یخچال و فریزر اسنوا

عدد ارور H مرتبط به گرم بودن یخچال و عدد ارور H1 مربوط به گرم بودن فریزر سیستم است. در اصل اگر حرارت یخچال اسنوا بالاتر از ۱۸ درجه باشد، شما خطا H را بر روی برد نمایشگر یخچال اسنوا دیدید و امکان دارد که سیستم صدای بوقی را هم پخش کند.

علت به وجود آمدن این عدد خطا یخچال فریزر اسنوا مرتبط به خالی بودن گاز موتور و یا کم بودن گاز موتور سیستم هم است که برای بررسی کردن و برای شارژ کردن گاز یخچال حتما به یک تعمیرکار با تجربه، سیستم را تعمیر و این عدد ارور یخچال اسنوا را رفع کند. درباره خطا H1 سیستم هم اگر حرارت فریزر اسنوا بالاتر از ۹ درجه باشد، عدد ارور H1 بر روی برد نمایشگر فریزر اسنوا دیده می شود و این چنین صدای بوقی هم از سیستم پخش می شود.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال فریزر اسنوا در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال فریزر اسنوا در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر اسنوا ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال فریزر اسنوا در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس