نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور یخچال فریزر آریستون

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور یخچال فریزر آریستون

ما در این مطلب به مبحث ارور یخچال فریزر آریستون میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریزر آریستون و ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر آریستون ،تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

ارور یخچال فریزر آریستون

یخچال هات پوینت آریستون کیفیت، طراحی و ارزش را با موفقیت ترکیب می کند. اما، مانند هر وسیله خانگی، در حین کار، ممکن است شرایطی ایجاد شود که یک عنصر یا گره جداگانه سیستم از کار بیفتد. در مدل‌های ارزان‌تر می‌تواند نشانگر خطا را روشن کند، که ممکن است نشان دهنده یک مشکل رایج باشد، به عنوان مثال، خنک‌کردن ناکافی دوربین، در مدل‌های گران‌تر، الکترونیک محل خاص مشکل را تعیین می‌کند که به شما امکان می‌دهد سریع‌تر مشکلات را تشخیص داده و برطرف کنید.

یخچال را خاموش کنید

اگر هنگام روشن شدن یخچال خاموش شود، ممکن است نقص در رله محافظ یا راه اندازی باشد، علت جدی تر خرابی موتور کمپرسور است . اگر علت سوختگی سیم پیچ باشد، کمپرسور همیشه داغ خواهد بود و دستگاه اتوماتیک در آپارتمان مرتباً از کار می افتد.

هنگامی که کمپرسور یخچال هنگام روشن شدن روشن نمی شود، به احتمال زیاد دلیل آن در سنسور دما است. ترموستات ممکن است در نتیجه قطع شدن مدار با موتور از کار بیفتد، زمانی که دومی سیگنال شروع را دریافت نمی کند.

تشکیل یخ بیش از حد

در مواردی که یخ زدگی بیش از حد در یخچال اتفاق می افتد و یخ تشکیل می شود، ممکن است مشکل از ترموستات باشد .

در مدل های Free Frost ممکن است تشکیل برف غیرمعمول برای این نوع دستگاه ها ایجاد شود. اگر اواپراتور به دلیل تایمر معیوب در فریزر یخ زده باشد و عملکرد یخ زدایی فعال نشود، این اثر حاصل می شود. در همان زمان، درجه حرارت در فریزر افزایش می یابد، در نتیجه موتور به طور مداوم شروع به کار می کند و در نتیجه یخ زدگی ایجاد می کند.

زیرسرد کردن

اگر یخچال به اندازه کافی خنک نشود و نشانگر چشمک بزند یا صدای بوق به صدا در آید، ممکن است در خط لوله مویرگی انسداد رخ داده باشد . این عیب گردش مبرد را به دلیل لخته شدن در هنگام گرم شدن روغن موتور که با فریون در سیستم وجود دارد، مختل می کند.

دلیل مهم خیلی از خرابی ها استفاده نامناسب کمپرسور است. در این حالت، یخچال دائماً خطای a2 را حذف می کند. با این حال واحد برق زیادی مصرف می کند و تولید سرما کم می شود. خرابی موتور و حفظ سرمای ناکافی در یخچال و فریزر عواملی مثل:

 • سنسور یخ زدایی شکست خورد.
 • خرابی بخاری اواپراتور؛
 • مشکل در ماژول کنترل؛
 • نشت فریون

در هر شرایطی که ایراداتی در عملکرد یخچال تشخیص داده شد، بهتر است با خدمات مشتریان تماس بگیرید تا آسیب به موقع برطرف شود و از بروز مشکل جدی جلوگیری شود.

کدهای خطا یخچال فریزر Ariston

هر گونه نقص دارای کد خاص خود است که در قالب یک نام خاص توسط سازنده ارائه می شود. علیرغم این واقعیت که آریستون در فروش لوازم خانگی پیشرو در جهان است و خود را به عنوان تامین کننده تجهیزات با کیفیت بالا معرفی کرده است، هنوز ممکن است خرابی هایی وجود داشته باشد. و هر چه عمر طولانی تر باشد، احتمال خرابی افزایش می یابد. رمزگشایی خطاهای اساسی یخچال های آریستون به شرح زیر است:

 • F01 نشان دهنده نقص عملکرد کمپرسور، به ویژه نقص در رله است.
 • F02 به این معنی است که مدار الکترونیکی موتور باز شده است. که در نتیجه کمپرسور برق تامین نمی شود.
 • F03 نقص در برد مسئول مدیریت واحدهای برق است.
 • F04 – فن در فریزر کار نمی کند.
 • F05 – نقص در عملکرد فلپ.
 • F06 – هیچ ولتاژی در عنصر گرمایش وجود ندارد.
 • F07 – مدار تامین بخاری خراب است.
 • F08 – خرابی دریچه با یک محرک الکترومغناطیسی؛
 • F09 – نقص نرم افزار؛
 • F10 نقص مدار دوم یا شکستن فلپ است. اگر یخچال با عملکرد No Frost باشد.
 • F11 – هیچ برقی به فن محفظه خنک کننده عرضه نمی شود.
 • F12 – فاصله تماس بین صفحه نمایش و تابلوهای کنترل.
 • F13 – فن کار نمی کند.
 • F14 – نقص واحد الکترونیکی؛
 • F15 – یک ارور در برند های Multifiow که نشان دهنده ایراد در کارکرد تریستور است.
 • F20 – منبع نور در دستگاه شکست خورد.
 • F28- خرابی صفحه نمایش.
 • کلید F40 روی صفحه لمسی کار نمی کند.

علل مشکلات

در بیشتر موارد، علت خرابی یخچال این برند، نقض قوانین کارکرد تجهیزات است.

 1. برای مدت طولانی در یخچال باز می ماند . برای این مورد، یک بوق هشدار برای بستن فوری یخچال ارائه می شود. اما خیلی آن را در نظر نمی گیرید.
 2. بیشتر به خاطر قرار دادن نامناسب غذا و ظرف در داخل یخچال. درب به طور آزاد بسته نمی شود.
 3. ظرفی را که بعد از پخت سرد نشده است در یخچال قرار می دهیم.
 4. اگر مدلی مورد نیاز است که نیاز به یخ زدایی دوره ای دارد ، باید از توصیه های سازنده پیروی کرد. نقض زمان بندی باعث یخ زدن اجزای جداگانه مکانیزم می شود. که می تواند منجر به خرابی واحد تبرید شود.

کنترل الکترونیکی یخچال و فریزر آریستون به شما امکان می دهد عملکرد تجهیزات را تشخیص دهید و مشکلات سیگنال را نشان دهید. رفع به موقع عیب باعث افزایش مدت استفاده از تجهیزات می شود.

بیشتر بخوانید: ارور های یخچال فریزر توشیبا

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی، نمایندگی یخچال فریزر آریستون در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال فریزر آریستون در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ،یخچال فریزر آریستون ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال فریزر الکترولوکس در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی – نمایندگی تعمیر یخچال در ملارد – نمایندگی یخچال در شهریار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس