نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور یخچال فریجیدر

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور یخچال فریجیدر

یخچال های جدید و امروزی فریجیدر دارای دستگاه تشخیص مشکل یا ایراد می باشند. هر خرابی و خطا به واسطه ی کد ارور مشخص بر سطح دیسپلی یا برد یخچال نشان داده می شود. این خطا ها به شکل حروف انگلیسی یا عدد می باشد. ارور یخچال(refrigerator error) به مشتریان عزیز هشدار می دهد که ایرادی برای یخچال به وجود آمده است. ما در این مطلب به مبحث ارور یخچال فریجیدر میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریجیدر و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریجیدر ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

ارور یخچال فریجیدر

خطا SY EF یا 5Y EF نشان دهنده این است که خرابی جدی در فن گرداننده یخچال وجود دارد. مشخص شدن اینکه این خطا مرتبط به فن گرداننده یخچال است یا گرداننده فریزر، وظیفه ی تکنیسین کار حرفه ای تعمیر یخچال فریجیدر می باشد.

خطا SY EF یا 5Y EF اتفاق افتاد امکان دارد بر سرمای یخچال اثر بگذارد. چون فن گرداننده سرمای درون یخچال را به حرکت در می آورد. در هر شکل حتما ایراد به وسیله ی تکنیسین کار حرفه ای تعمیر یخچال فریجیدر رفع کند.

کد خطا EF در یخچال فریجیدر

خطا EF مثل خطا SY EF  یا 5Y EF به وجود خرابی در فن گرداننده یخچال اشاره می کند. امکان دارد فن کلا از کار بیفتد. یا امکان دارد فن به شکل خشک کار کند و سر وصدا هم بدهد. گرداننده یخچال کانال سرمازا یخچال است. هر ایراد داشتن در گرداننده و قطعه های آن، مثل فن سبب ایجاد خطا در یخچال می شود. بهتر است با تکنیسین کار حرفه ای تعمیر یخچال و فریزر تماس بگیرید.

کد خطا dF در یخچال فریجیدر

خطا dF در یخچال فریجیدر نشان دهنده این است که چرخه دیفراست یا یخ زدایی در یخچال اجرا نمی شود. اگر دیفراست اجرا نشود یخچال گرم می شود. اگر همچین است امکان دارد یکی از قطعه های دستگاه دیفراست ایجاد مشکل شده باشد. قطعه های دستگاه دیفراست حاوی:

  • سیم بدنه K32
  • المنت
  • حسگر
  • ترمودیسک
  • ترموفیوز

کد خطا SH در یخچال فریجیدر

خطا SH یکی دیگر از خطا یخچال فریجیدر می باشد که نشان دهنده این است که حسگر خراب است . خطا SH به دو شکل می باشد. یعنی یک معنا می دهد اما اشاره به حسگر دارد. اگر خطا SH در:

  1. بخش دیسپلی یخچال دیده می شود، به معنای حسگر یخچال ایراد دارد.
  2. بخش دیسپلی فریزر دیده می شود، به معنای حسگر فریزر ایراد دارد.

کد خطا SY CF یا 5y CF 

یکی دیگر از خطا یخچال فریجیدر می باشد. این خطا نشان دهنده این است که مشکل ارتباطی میان صفحه الکتریکی اصلی و قطعات اصلی و به خصوص دیسپلی یخچال می باشد.

این خطا خلی خطرناک می باشد. امکان دارد صفحه الکتریکی اصلی یخچال را بسوزاند. بهترین راه این است که مشکل را به تکنیسین کار حرفه ای تعمیر یخچال فریجیدر اطلاع دهید.

کد خطا OP

یکی دیگر از خطا یخچال فریجیدر می باشد. کد خطا OP نشان دهنده این است که حسگر یخچال باز است. حسگر یخچال از سوکت خود بیرون آمده است. امکان دارد اتصال میان ترمیستور و صفحه الکتریکی اصلی یخچال به وجود بیاید. توصیه می شود که ترمیستور عوض شود.

کد خطا sb یا 5b

یکی دیگر از خطا یخچال فریجیدر می باشد. این کد در اصل خطا نمی باشد. این کد هنگامی که بر روی برد دیده می شود، یعنی حالت تعطیلات فعال شده است. در این حالت یخچال سرما دهی خاصی ندارد.

این کد در اصل همان دمو مود(Demo Mode) یخچال های ساید بای ساید است. با نگه داشتن یکسان و 5 ثانیه ای کلید های فلش بالا و فلش پایین می توانید این شکل را تنظیم کنید.

کد خطا Sy CE یخچال فریجیدر

اشاره به ولتاژ بالای برق ورودی به سیستم دارد. امکان دارد مقاوت مت های صفحه الکترونیکی مشکل داشته باشد که توانایی کاهش ولتاژ برق را نداشته باشد.

برای حل خرابی کافی است از محافظ برق خوب مصرف کنید. این چنین از سالم بودن صفحه الکترونیکی مطمئن شوید.

دلیل خطا SY EF یخچال فریجیدر چیست؟

هنگامی که شما با خطا SY EF ساید فریجیدر بر روی برد یخچال رو به رو می شوید، یعنی ایرادی در مدار فن گرداننده ایجاد شده است. بدین سبب این خطا بیانگر این است که سرمای یخچال ساید بای ساید از بین رفته و حتی ممکن است که مشکل از روشن بودن یکسره و کار کردن زیاد بدون خاموش شدن هم برای یخچال به وجود بیاید.

بعضی از افراد به علت بر روی برد حرف S مشابه ۵ است، خطا SY EF  را با نام دیگری یعنی ۵Y EF هم می‌شناسند که باید گفت این دو خطا فرقی با یکدیگر ندارد. هر کدام را که بر روی برد یخچال فریجیدر دیدید، یعنی مشکلاتی که بیان شده برای ساید بای ساید شما به وجود آمده است.

برای بر طرف کرن خطا SY EF یخچال فریجیدر چه باید کرد؟

تکنسین‌کار اول وصل کننده هایی که میان صفحه الکترونیکی و فن یخچال وجود دارد را چک می‌کنند. درهنگامی که این وصل کننده ها به درستی کار کنند، به این معناست خرابی از فن گرداننده بوده و باید آن را عوض کنید. اما اگر این خرابی و خطا حل نشد، یعنی به گمان زیاد صفحه الکترونیکی باعث خرابی شده و باید آن را تعویض کرد.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال فریجیدر در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال فریجیدر در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریجیدر، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال فریجیدر در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس