نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور یخچال الکترولوکس Electrolux

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور یخچال الکترولوکس Electrolux

ما در این مطلب به مبحث ارور یخچال الکترولوکس Electrolux میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریزر کلور و ماشین ظرفشویی ، یخچال الکترولوکس Electrolux، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

ارور یخچال الکترولوکس Electrolux

کد خطا OP یخچال الکترولوکس

کد خطا OP یخچال و فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس خراب بودن حسگر حرارت دارد.کد خطا OP در بخش حرارت یخچال دیده بشود یعنی حسگر حرارت یخچال مشکل دارد. کد خطا OP در بخش حرارت فریزر دیده می شود یعنی اینکه حسگر حرارت فریزر ایراد دارد. برای عوض کردن حسگر حرارت یخچال الکترولوکس توصیه می کنیم از تکنیسین کار با تجربه برای تعمیر یخچال الکترولوکس کمک بگیرید.

کد خطا SH یخچال الکترولوکس

شماره خطا SH یخچال و فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس نشان دهنده این است که صفحه نمایشگر اصلی الکترونیکی یخچال مقدار حسگر را مشخص کرده است. حسگر حرارت حتما عوض شود. کد خطا SH در بخش حرارت یخچال دیده می شود یعنی حسگر حرارت یخچال حتما عوض شود. کد خطا SH در بخش حرارت فریزر دیده شود یعنی حسگر حرارت فریزر حتما عوض شود.

کد خطا SY EF یخچال الکترولوکس

شماره خطا SY EF یخچال و فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس ایراد و مشکل در فن گرداننده یخچال ارور EF دارد. برای بر طرف کردن ایراد لازم است فن گرداننده را عوض کنید.

کد خطا SY CE یا SY CF یخچال الکترولوکس

عدد خطا SY CE یا SY CF یخچال فریزر و ساید بای ساید الکترولوکس معیوب و داشتن ایراد میان صفحه نمایشگر اصلی الکترونیکی یخچال با برد نمایشگر یا Display دارد. حتما صفحه یخچال به وسیله ی تکنیسین کار با تجربه تعمیر یخچال الکترولوکس چک شود.

1- کد خطا E0 یخچال و فریزر الکترولوکس

دلیل: وقتی با خطا E0 یخچال و فریزر الکترولوکس رو به رو می شویم که ایراد صفحه الکترونیکی سیستم اتفاق می افتد و به دلیل خراب بودن یا اتصالی قطعه ها، صفحه اصلی سیستم قفل شده باشد.

راهکار: برای حل کردن ارور E0 یخچال و فریزر الکترولوکس، نخستین کاری که حتما انجام دهید خاموش کردن یخچال و کشیدن آن از پریز برق است. 10 دقیقه بعد دوباره برق یخچال و فریزر را وصل کنید و دیدن خطا را چک کنید.

2- کد خطا E1 یخچال و فریزر الکترولوکس

دلیل: دلیل رو به رو شدن با ارور E1 یخچال و فریزر الکترولوکس،خراب بودن حسگر گرداننده یا دیفراست سیستم مرتبط می شود . در این اسباب ممکن است یخ زدگی سطح درونی یا نبودن سرمای کافی یخچال و فریزر وجود دارد.

راهکار: روند درست برای رفع و بر طرف کردن شماره خطا E1 یخچال و فریزر الکترولوکس، بازرسی حسگر دیفراست و بازرسی وصل کننده ها و سیم کشی وصل کننده به این حسگر است. کل سیم ها حتما محکم باشند و اجاد اتصال کوتاه یا مدار باز نشده باشند. حتی پس از تعمیر و عوض کردن سیم های خراب، سیستم خطا E1 را نشان می دهد، ممکن است خود حسگر حتما عوض شود.

3- کد خطا E2 یا E4 یخچال و فریزر الکترولوکس

دلیل: علتی که باعث دیده شدن خطا های E2 یا E4 یخچال و فریزر الکترولوکس می شود، که سیستم خرابی یا ایراد حسگر حرارت اتاقک را مشخص می شود. هر موقع این حسگر نتواند حرارت اتاقک یخچال را درست محاسبه کند، خرابی پیش آمده با این خطاهای یخچال و فریزر الکترولوکس اخطار داده می شود.

راهکار: نخستین گام برای برطرف کردن ارور E2 یا E4 در یخچال و فریزر الکترولوکس، خاموش کردن سیستم و قطع برق آن است. بعد به حسگر حرارت اتاقک دسترسی پیدا کند و اتصالات مهار سیم های روی حسگر را خوب چک کنید که ایجاد مدار باز نشده یا اتصال کوتاه باشند. اگر احساس می کنید مشکل از خود حسگر است، به فکر عوض کردن آن باشید.

4- کد خطاE5 یخچال و فریزر الکترولوکس

دلیل: علت خرابی که باعث به رو به رو شدن با ارور E5 یخچال و فریزر الکترولوکس می شود، مرتبط به حسگر حرارت یخچال است. اگر سیستم نتواند به هر علتی مقدار دما را مشخص شده و به موتور یا کمپرسور دستور خاموشی بدهد، یخچال بدون وقف کار می کند و این موضوع با یکی از خطاهای یخچال و فریزر الکترولوکس به ما اخطار داده می شود.

راهکار: نخستین کاری که حتما برای رفع و بر طرف کردن عدد خطا E5 یخچال و فریزر الکترولوکس اجرا می دهید، خاموش کردن یخچال و قطع کردن برق است. و به دنبال حسگر حرارت بروید و اتصالات جلوگیری سیم سطح حسگر را تک به تک بررسی کنید و مشاهده کنید که سیم ها اتصال کوتاه نشده باشند. در آخر اگر خطا رفع نشد، به فکر عوض کردن حسگر باشید.

5- کد خطا ER یخچال و فریزر الکترولوکس

دلیل: دلیل دیده شدن شماره خطا ER یخچال و فریزر الکترولوکس مرتبط باعث ایراد و خرابی در سوکت ها و کانکتورهای صفحه یخ ساز است.

راهکار: برای رفع کردن ارور ER یخچال و فریزر الکترولوکس، حتما به دنبال اتصالات صفحه یخ ساز بروید و آنها را بررسی کنید. اگر سیمی در این صفحه اتصالی کرده،یا شل شده یا باعث باز شدن مدار و اتصال کوتاه شده، آن را درست کنید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال الکترولوکس در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال الکترولوکس در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال الکترولوکس ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال الکترولوکس در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس