نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور های یخچال فریزر کنمور

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور های یخچال فریزر کنمور

ما در این مطلب به مبحث ارور های یخچال فریزر کنمور میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریزر کنمور و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر کنمور ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

ارور های یخچال فریزر کنمور

1- کد خطا ER-FS یخچال و فریزر کنمور

دلیل: علت ارور ER-FS یخچال و فریزر Kenmore رو به رو می شویم، مشخص شدن ایراد و مشکل حسگر فریزر یا وصل شدن کوتاه و باز شدن مدار سیم های این حسگر است. در این اسباب برد حرارت فریزر «ER» و برد حرارت یخچال «FS» را نشان می دهد.

راهکار: خطا ER-FS یخچال و فریزر کنمور را بر طرف کنید، حتما حسگر فریزر را بررسی و چک کنید و در هنگام احتیاج به عوض کردن یا تعمیر اتصالات آن بپردازید.بعد از عوض کردن سیم ها خطا ادامه داشت، ایراد از خود حسگر یخچال است و حتما آن را عوض کنید.

2- کد خطا ER-RS یخچال و فریزر Kenmore

دلیل: دلیلی که باعث دیده شدن خطا ER-RS یخچال و فریزر کنمور می شود، ایراد داشتن حسگر یخچال یا اتصالات آن است که با یکی از خطا های یخچال و فریزر کنمور اخطار داده می شود. در این اسباب برد حرارت فریزر «ER» و برد حرارت یخچال «RS» را نشان می دهد.

راهکار: برای رفع کردن ارور ER-RS یخچال و فریزر کنمور، به دنبال حسگر یخچال بروید و کارکرد آن را با اتصالات مرتبط به آن را بررسی کنید. کل اتصالات داغون و حتی حسگر  خراب حتما جا به جا شوند.

3- کد خطا ER-DS یخچال و فریزر کنمور

دلیلی: علت اصلی دیده شدن ارور ER-DS یخچال و فریزر کنمور، مشخص شدن خراب بودن و ایراد در جای حسگر دیفراست سیستم است که دلیل آن می تواند مرتبط به وصل کننده کوتاه یا باز شدن مدار حسگر باشد. در این اسباب برد حرارت فریزر «ER» و برد حرارت یخچال «DS» را نشان می دهد.

راهکار: برای بر طرف کردن و حل نمودن کد ارورER-DS یخچال و فریزر Kenmore، حتما مقدار پایداری حسگر دیفراست را محاسبه کنید و از سلامت بودن این حسگر اطمینان حاصل پیدا کنید. سیم هایی که یک سر آنها به این حسگر وصل است را کاملاً بررسی کنید و در هنگام دیدن کوچکترین مشکل در هر کدام از آنها، سیم خراب را عوض کنید.در هنگام ادامه دار بودن مشکل حسگر حتما آن را عوض کنید.

4- کد خطا ER-IS یخچال و فریزر کنمور

دلیل: علتی که باعث به دیده شدن خطا ER-IS یخچال و فریزر کنمور می شود، این است که سیستم خراب بودن حسگر یخ ساز را مشخص کرده و  با یکی از خطاهای یخچال و فریزر کنمور به ما اخطار می دهد. در این اسباب برد حرارت فریزر «ER» و برد حرارت یخچال «IS» را نشان می دهد.

راهکار: برای رفع کردن ارور ER-IS یخچال و فریزر کنمور، به دنبال حسگر یخ ساز سیستم بروید و اتصالات آن را از نظر اتصال کوتاه یا باز بودن مدار  چک کنید. مقاومت خود حسگر را محاسبه کنید و چک کنید که در منطقه مجاز مشخص شده باشد. در هنگام دیدن خراب بودن در این قسمت، احتمالاً احتیاج است همه مجموعه یخ ساز را عوض کنید.

5- کد خطا ER-DH یخچال و فریزر کنمور

دلیل: علت دیده شدن ارور ER-DH یخچال و فریزر کنمور، مشخص شدن کارکرد بخیلی ضعیف دستگاه دیفراست است که سبب شده حرارت حسگر بالاتر از 40 درجه فارنهایت نرود. در این اسباب برد حرارت فریزر «ER» و برد حرارت یخچال «DH» را نشان می دهد.

راهکار: برای بر طرف کردن خطا ER-DH یخچال و فریزر Kenmore، اول هیتر سیستم و کل اتصالات آن را به دقت چک کنید. بعد به دنبال دستگاه دیفراست بروید و کارکرد آن را چک کنید. احساس کردید خراب بودن قطعه های دیگری مانند ترموفیوز، ترمودیسک، صفحه و حسگر دیفراست سبب ایجاد این خرابی شده است، آنها را به جای آن بگذارید و یک بار دیگر دیدن خطا را چک کنید.

6- کد خطا ER-IF یخچال و فریزر کنمور

دلیل: ایرادی که باعث دیده شدن خطا یا ارور ER-IF یخچال و فریزر کنمور می شود، مرتبط به کارکرد غیر معمول موتور فن BLDC یخ سازی است. مقدار زمان گرفته شده از سیگنال فیدبک وقت کارکرد موتور BLDC FAN کمتر از 115 ثانیه باشد، سیستم با خطا ER-IF به ما اخطار می دهد. برد حرارت فریزر «ER» و برد حرارت یخچال «IF» را نشان خواهند داد.

راهکار: خطا ER-IF یخچال و فریزر کنمور را در خانه بر طرف کنید، حتما آگاهی الکترونیکی و مهارت لازم برای کنترل فن موتور یخ ساز را داشته باشید. امکان دارد اتصالات این قسمت ضعیف باشند، مخزن فن یخ ساز گیر کرده یا کار نکند. این چنین ممکن است اتصالات مدار میان فن یخ ساز و صفحه الکترونیکی ایراد پیدا کرده باشد.

7- کد خطا ER-FF یخچال و فریزر کنمور

دلیل: دلیل نشان خطا ER-FF یخچال و فریزر Kenmore مرتبط به کارکرد غیرعادی موتور فن BLDC برای فن گرداننده سیستم است. در این اسباب برد حرارت فریزر «ER» و برد حرارت یخچال «FF» را نمایش می دهد.

راهکار: برای رفع کردن ارور ER-FF یخچال و فریزر کنمور، در اولین قدم حتما کارکرد موتور فن گرداننده و پروانه های آن را بررسی کنید و اطمینان پیدا کنید که اتصالات این قسمت کاملاً سالم است. بعد به دنبال صفحه الکترونیکی سیستم بروید و جای مشکل را در این تیکه دنبالش بگردید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال فریزر کنمور در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال فریزر کلور در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر کنمور، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران و اندیشه  – نمایندگی یخچال فریزر کنمور در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس