نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور های یخچال فریزر ویرپول

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور های یخچال فریزر ویرپول

ما در این مطلب به مبحث ارور های یخچال فریزر ویرپول میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریزر ویرپول و ماشین ظرفشویی، یخچال فریزر ویرپول ،تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

ارور های یخچال فریزر ویرپول

در زیر کدهای خطای رایجی که در یخچال ویرپول پیدا خواهید کرد و نحوه رفع آنها آورده شده است:

PO

این کد خطا به معنی قطع برق است. در صورت عدم تامین برق یخچال و افزایش دمای فریزر، نشانگر قطع برق روشن می شود. یک آهنگ 3 بار زنگ می‌زند و «تأیید» همچنان چشمک می‌زند تا زمانی که «Measured Fill» را فشار دهید تا قطعی برق را تأیید کنید. پس از تایید، کد خطا “PO” از صفحه نمایش محو می شود.

E0

این کد به این معنی است که یخ ساز ایراد دارد. برای رفع آن، با مرکز خدمات مشتریان ویرپول یا هر تکنسین واجد شرایط دیگری تماس بگیرید. همچنین مهم است که یخ ساز یخچال خود را مرتباً چک کنید تا در بهترین حالت نگه دارید.

E1

این کد خطا به معنی معیوب بودن ترمیستور یا سنسور دمای یخچال است.

E2

با دیدن این کد خطا متوجه می شوید که ترمیستور یا سنسور دمای فریزر معیوب شده است.

E3

کد خطای E3 نشان می دهد که سنسور یخ زدایی معیوب است. بر دمای یخچال تاثیر می گذارد. لوله تخلیه یخچال را بررسی کنید تا مطمئن شوید که هیچ چیز آن را مسدود نمی کند. آن را از خاک و سایر زباله ها پاک کنید. اگر خطا ادامه داشت، با یک نمایندگی تعمیرات تماس بگیرید تا راهنمایی شود.

E4

این کد خطا به معنی معیوب بودن سنسور یخ زدایی قسمت یخچال است.

E5

این کد خطا به این معنی است که سنسور یخ زدایی قسمت فریزر معیوب شده است.

E6

اگر این کد خطا را مشاهده کردید، صفحه نمایش و برد کنترل اصلی مشکل دارند. این بر نحوه صحیح عملکرد کنترل ها یا نمایشگر یخچال تأثیر می گذارد.

E7 و E8

در صورت نمایش هر یک از این کدهای خطا، سنسور دمای محیط معیوب است.

E9

زمانی که دمای قسمت فریزر یخچال خیلی زیاد شود، این کد خطا ظاهر می شود. زنگ هشدار به صدا در می آید تا به شما هشدار دهد. درب فریزر را بررسی کنید تا مطمئن شوید که محکم بسته شده است. و واشر درب را بررسی کنید تا ببینید آیا هنوز محکم آب بندی می شود یا خیر. اگر نیست آن را تغییر دهید.

EE

این کد خطا نشان می دهد که مدار یخ ساز در یخچال معیوب است. برای رفع این مشکل به خدمات یک تکنسین ماهر نیاز دارید.

6 در صفحه نمایش یخچال

در صورت مشاهده این کد خطا، یک خطای کامپیوتری در یخچال وجود دارد. یخچال را حدود 5 دقیقه از برق بکشید و دوباره آن را وصل کنید. اگر کد خطا دوباره ظاهر شد، برد کنترل اصلی ایراد دارد. جایگزین آن را در نظر بگیرید.

6 (چشمک می زند) روی نمایشگر یخچال

این بدان معنی است که یخچال خیلی گرم است یا دما در حال افزایش است. این ممکن است زمانی اتفاق بیفتد که غذای خیلی داغ را در دستگاه قرار دهید یا درب آن برای مدت طولانی باز بماند.

در صورت بسته نشدن درب به خوبی ببندید. علاوه بر این، داغ را از یخچال خارج کنید و قبل از قرار دادن دوباره در یخچال بگذارید خنک شود. سپس به یخچال زمان دهید تا خنک شود و کد خطا ناپدید می شود.

C روی نمایشگر یخچال

این نشان می دهد که ترمیستور قسمت یخچال معیوب است. دستگاه را از برق بکشید و دسته سیم را بررسی کنید. اگر شل بود دوباره وصل کنید. اما اگر اینطور نیست، ترمیستور را تعویض کنید.

C در صفحه نمایش فریزر

ترمیستور قسمت فریزر معیوب است. بدون ترمیستور، فریزر ممکن است خنک شدن یا یخ زدن را متوقف کند. از طرف دیگر، فریزر ممکن است بیش از حد یخ بزند. پس از جدا کردن دستگاه، دسته سیم را بررسی کنید. در صورت شل بودن دسته را دوباره وصل کنید. اما اگر هارنس به خوبی وصل شده است، ترمیستور را تعویض کنید.

d در صفحه نمایش یخچال

گیر کردن دمپر هوا باعث ظاهر شدن این کد خطا می شود. این مشکل بسته به باز یا بسته بودن دمپر باعث یخ زدن همه چیز یا توقف خنک شدن یخچال می شود. یخچال را از برق بکشید و بررسی کنید که آیا دمپر هوا در هر موقعیتی گیر کرده است یا خیر. اگر هست دمپر هوا رو عوض کن چون خرابه.

18F در صفحه نمایش فریزر

وقتی دمای فریزر خیلی بالا باشد این کد ظاهر می شود. به آن دمای بیش از حد می گویند. ممکن است به دلیل قطع برق یا زمانی که سیم برق یخچال به درستی وصل نشده باشد، ایجاد شود.

مطمئن شوید که سیم به طور ایمن به برق وصل شده است و در صورت وجود، یخچال را به منبع تغذیه جایگزین تغییر دهید. پس از کاهش دما، دکمه دمای فریزر را فشار دهید تا نمایشگر مجددا تنظیم شود.

CF در صفحه نمایش فریزر

یک خطای ارتباطی بین کنترل رابط کاربری و برد کنترل اصلی رخ داده است. اتصالات دسته سیم هر دو تخته را بررسی کنید. اگر آنها به درستی متصل هستند، کنترل رابط کاربری را تغییر دهید. اما اگر بعد از این کد خطا برگردد، کنترل اصلی مشکل است. جایگزینش کن.

01

در صورت مشاهده این کد خطا، آب سردکن یخچال معیوب است. نازل یا سیستم آب ممکن است درست کار نکند. به اتصال شیر پرکننده آب نگاهی بیندازید. اگر به درستی وصل شده است، شیر آب را بررسی کنید. اگر مشکلی با آن نیست، به فکر تعویض برد کنترل اصلی باشید.

02

در صورت مشاهده این کد خطا، دمپر هوا آنطور که باید بسته یا باز نمی شود. دمپر را بررسی کنید تا ببینید بسته شده است یا بدون حرکت باز است. اگر گیر کرد آن را تعویض کنید. اما اگر دمپر خوب کار می کند، برد کنترل اصلی معیوب است. جایگزین آن را در نظر بگیرید.

03 و 04

با مشاهده این کد خطا، فن کندانسور یا فن اواپراتور را از نظر ایراد بررسی کنید. مطمئن شوید که تمام اتصالات به موتورها به خوبی کار می کنند. اگر هستند، فن ها را برای ایراد بررسی کنید. اگر نیستند آنها را تعویض کنید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی، نمایندگی یخچال فریزر ویرپول در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال فریزر ویرپول در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ،یخچال فریزر ویرپول ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال فریزر ویرپول در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی – نمایندگی تعمیر یخچال در ملارد – نمایندگی یخچال در شهریار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس