نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور های یخچال فریزر هات پوینت

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور های یخچال فریزر هات پوینت

ما در این مطلب به مبحث ارور های یخچال فریزر هات پوینت میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریزر هات پوینت و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر هات پوینت ،تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

ارور های یخچال فریزر هات پوینت

در اینجا کدهای خطای رایج یخچال Hotpoint و معنای آنها آمده است:

1. E0

با مشاهده این کد خطا، یخ ساز را بررسی کنید. یک گسل ایجاد کرده است. می توانید با یک تکنسین تعمیر تماس بگیرید یا خودتان یخ ساز را عوض کنید.

2. E1

در صورت مشاهده این کد خطا روی صفحه نمایشگر، سنسور یخچال ایراد دارد. دمای یخچال مناسب نخواهد بود. با یک تکنسین مجرب تماس بگیرید تا این مشکل را برای شما برطرف کند.

3. E2

اگر این کد روی صفحه نمایش ظاهر شود، سنسور فریزر ایراد دارد. دمای فریزر مناسب نخواهد بود. اگر می‌توانید حسگر را در پشت دیواره داخلی فریزر قرار دهید و آن را تعویض کنید، این کار را انجام دهید. اگر نه، با تکنسین یخچال تماس بگیرید تا آن را برای شما تعویض کند.

4. E3

با مشاهده این کد خطا، متوجه می شوید که سنسور یخ زدایی معیوب است. تخلیه را بررسی کنید تا ببینید آیا چیزی مانع آن شده است یا خیر. اگر یخ مانع آن شده است، آن را با آب داغ ذوب کنید و اگر کثیفی مانع آن شده است، زهکش را تمیز کنید.

اگر پس از انجام این کار کد خطا باقی ماند، با یک تکنسین خبره تماس بگیرید تا عیب را بررسی کرده و بر اساس آن آن را اصلاح کند.

5. E4

اگر این کد خطا ظاهر شد، سنسور یخ زدایی یخچال را بررسی کنید. این عیب می تواند بر دمای قسمت یخچال تأثیر بگذارد. برای رفع این مشکل با یک تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید.

6. E5

اگر این کد خطا ظاهر شد، سنسور یخ زدایی قسمت فریزر را بررسی کنید. این خطا می تواند بر دمای قسمت فریزر تأثیر بگذارد. برای رفع این مشکل با یک تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید.

7. E6

اگر این کد خطا را روی نمایشگر مشاهده کردید، به برد صفحه نمایش یا برد کنترل اصلی نگاه کنید زیرا یکی از آنها به درستی کار نمی کند. هر یک از آنها ممکن است معیوب باشد یا به درستی متصل نشده باشد.

8. E7، E8

هر یک از این کدهای خطا به این معنی است که سنسور دمای محیط معیوب است. حسگر را بررسی کنید و در هنگام احتیاج آن را عوض کنید.

9. E9

این کد خطا به شما اطلاع می دهد که دمای فریزر بسیار بالا است، تنظیم دما را بررسی کنید تا مطمئن شوید که درست است. سپس، مطمئن شوید که درب محکم بسته شده است و مهر و موم هوا بسته است. در صورت ساییدگی یا نشتی مهر و موم را تعویض کنید.

اگر با انجام این کارها به کد خطا توجهی نشد، با یک تعمیرکار یخچال واجد شرایط تماس بگیرید.

10. EE

این کد خطا نشان می دهد که مدار یخ ساز در یخچال معیوب است. بنابراین یخ ساز آنطور که باید کار نمی کند. یک نمایندگی خدمات برای سرویس یخ ساز بخواهید. اگر یخ ساز معیوب است، آن را تعویض کنید.

می توانید قطعات معیوب را با یک مولتی متر تست کنید تا بررسی کنید که آیا هنوز کار می کنند یا خیر. انجام این کار به شما کمک می کند تصمیم بگیرید که آیا زمان تماس برای کمک است یا صرفاً یک قطعه جدید برای جایگزینی خریداری کنید.

عدد خطا : EE — ارور مدار یخ ساز (در هنگام نصب)
مشکل : یخ ساز دستگاه من به درستی کار نمی کند.
رفع : با یه تکنسین کار باتجربه از نماینگی تعمیرات لوازم خانگی تماس بگیرید.

یادداشت سریع

به خاطر داشته باشید که بسیاری از این خطاها فقط همین هستند – خطاها. با تنظیم مجدد یخچال، ایرادات یا خطاهای جزئی برطرف می شود، بنابراین نیازی به تعویض هیچ قطعه ای نیست.

علاوه بر این، اگر می‌خواهید خودتان قطعات معیوب را تعمیر کنید، یک تکنسین ماهر می‌تواند به شما کمک کند که چه کاری باید انجام دهید. بنابراین لازم نیست یکی از آنها به خانه شما بیاید.

علاوه بر این، به یاد داشته باشید که قبل از شروع هر کار تعمیر، یخچال خود را از برق بکشید یا کلید مدار را خاموش کنید. این اولین قدم ایمنی است که باید در تعمیرات لوازم الکتریکی برداشته شود.

علاوه بر این، می توانید از دستکش کار برای محافظت از دستان خود در برابر اشیا و نقاط تیز یخچال استفاده کنید. اما این دقیقاً اجباری نیست.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال فریزر هات پوینت در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال فریزر هات پوینت در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر هات پوینت، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال فریزر هات پوینت در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی – نمایندگی تعمیر یخچال در ملارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس