نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور های یخچال فریزر دیپوینت

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور های یخچال فریزر دیپوینت

ما در این مطلب به مبحث ارور های یخچال فریزر دیپوینت میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریزر دیپوینت و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر دیپوینت، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

گونه های مختلف ارورهای یخچال و فریزر برند دیپوینت

ارور ۱ در سیستم یخچال و فریزر دیپوینت

این گونه ارور یخچال های دیپوینت خراب بودن حسگر های گرداننده، ایراد در کارکرد کمپرسور، کم شدن گاز و یا خراب شدن مین صفحه در یخچال اتفاق می افتد. در اصل سرد نشدن گرداننده یخچال باعث می‌شود کد ارور ۱ به مشتریا محترم نمایش داده شود که این مسئله علت های گوناگون و زیادی دارد.

روش حل کردن این خطا در یخچال فریزر :

برای بازرسی میزان گاز در درون یخچال قسمت کمپرسور آن را بررسی و چک کرده و نبودن هیچ مشکل و عیبی حتما سیم‌کشی، گرداننده و حسگر ها چک و بررسی شوند.

ارور ۲ در سیستم یخچال و فریزر دیپوینت

خراب بودن المنت مهم ترین و اصلی ترین دلیل اتفاق افتادن در خطا ۲ است. این خطا این چنین می‌تواند به خراب بودن انواع و اقسام سیم‌کشی ها، در اتصال اشتباه آن یا خراب بودن در حسگرهای دیفراست، مشکل داشتن ترموفیوز، و در آخر خراب بودن و مشکل مین صفحه سیستم هم مرتبط باشد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریزر دیپوینت

روش بر طرف کردن این خطا در یخچال و فریزر :

اول حتما قطعه های گفته شده را کامل چک و بررسی کنید و در آخر نبودن هیچ یک از مشکل در این اجزا به سوی بازرسی مین صفحه بروید. اگر که خودتان تخصص و حرفه ی فنی ندارید توصیه می شود سیستم را از برق بکشیده و جهت بر طرف کردن این خطا با تعمیرکار متخصص و حرفه ای در این زمینه تماس بگیرید.

خطا ۳ در سیستم یخچال و فریزر دیپوینت

خراب بودن فن یخچال و یا فن فریزر، کد ارور ۳ در یخچال و برای شما مشتریان محترم نمایش داده می‌شود. این گونه خطا این چنین می‌تواند به خراب بودن مگنت سوییچ و مین صفحه سیستم شما  هم مرتبط باشد.

روش بر طرف کردن این خطا در یخچال و فریزر :

اول حتما هر دو فن از نظر کارکرد و خراب بودن اجزا (مثل سوکت، سیم کشی و …) چک و بررسی شوند.وجد نداشتن مشکل در این قسمت ، امکان دارد مین صفحه دستگاه هم ایجاد مشکل شده باشد. برای بر طرف کردن این گونه ایراد بهتر است با تعمیر متخصص دپوینت در (شرکت نماینده تعمیرات) لوازمات خانگی تماس بگیرید.

خطا ۴ در دستگاه یخچال و فریزر دیپوینت

اصلی‌ترین و مهم ترین دلیل این نوع ارور در یخچال دیپوینت، خرابی در فن کندانسور یخچال است. خرابی یا کاهش سرعت در فن می‌تواند سبب به نمایش ارور شود. در آخر مانند موارد قبلی، بسیار مشکل ممکن است به خرابی مین برد نیز مربوط باشند.

روش بر طرف کردن این خطا در یخچال و فریزر:

بازرسی فن اول آن را از نظر داشتن شکستگی و آسیبات ظاهری کامل جک و بررسی کنید. مقدار سرعت فن، سوکت و اتصال سیم‌کشی ها آن را هم سالم و اصل بوده باشد هم  کامل بررسی و چک کنید. اگر ایراد یا مشکلی در قسمت های گفته شده نبود و کاملا سالم بودند، احتمال این که مین صفحه در سیستم یخچال و فریزر شما خراب شده است و جهت تعمیر آن حتما باید با تعمیرکاران متخصص و حرفه ای تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال فریزر دیپوینت

خطا ۵ در سیستم یخچال و فریزر دیپوینت

خطا ۵ یخچال دیپوینت گاهی در به خاطر خراب بودن و یا مشکل داشتن حسگر اتاقک ها اتفاق می افتد. این چنین، در شکلی که ایراد از این تیکه نباشد امکان دارد مین صفحه ی سیستم ایجاد مشکل و خراب شده باشد.

روش بر طرف کردن این خطا در یخچال و فریزر:

اول باید مقدار مشخص شده استحکام حسگر خود را چک و بررسی کنید و در حالت احتیاج حسگر را عوض کنید.

خطا ۶در سیستم یخچال و فریزر دیپوینت

قطع شدن یا خراب بودن در حسگر های داخل گرداننده یخچال باعث بهدیده شدن خطا ۶ می شود. این چنین ، در شکلی که ایراد از این گونه تیکه نباشد امکان دارد مین صفحه یخچال هم ایجاد آسیب و خراب بودن و یا مشکلی کاملا جدی شده باشد.

روش بر طرف کردن این خطا در یخچال و فریزر:

در جهت بازرسی قطع بودن و خراب بودن حسگر ها حتما میزان اهم در حسگر گرداننده کاملا چک و بررسی شود. اما مشکل و عیبی در این گونه تیکه وجود نداشته باشد، جهت بازرسی در مین صفحه، یخچال را به طور کامل از برق کشیده و با تعمیرکار متخصص و حرفه ای در این زمینه تماس بگیرید.

خطا ۷در سیستم یخچال و فریزر دیپوینت

این خطا در سیستم یخچال و فریزر دیپوینت موقعی نشان داده می‌شود که حسگر های فضای یخچال ایجاد بی نظمی شدید در کارکرد خود شده باشد.

روش بر طرف کردن این خطا در یخچال و فریزر:

در جهت تعمیرات و بازرسی حسگر و این چنین ایرادات مین صفحه (در هنگام وجود) توصیه می کنیم با تعمیرکار متخصص و ماهر در این زمینه تماس بگیرید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال فریزر دیپوینت در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال فریزر دیپوینت در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر دیپوینت، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال فریزر دیپوینت در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس