نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور های یخچال فریزر دوو

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور های یخچال فریزر دوو

ما در این مطلب به مبحث ارور های یخچال فریزر دوو میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریزر دوو و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر دوو ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

ارور های یخچال فریزر دوو

در این قسمت گونه خطا های یخچال دوو مناسب با برند یخچال، علت دیدن آن ها و راه حل های آن ها به طور واضح توضیح داده می شود.

خطا یخچال دوو برند FR – 660P

در این بخش تمام خطا های مرتبط به یخچال دوو برند fr-660p توضیح می دهیم.

کد خطا F1 یخچال دوو fr-660p

خطا F1 دیده شدن این است که گردش برق در حسگر فریزر ایجاد خرابی شده است و یا اتصال کوتاه در آن اتفاق افتاده است. برای بر طرف کردن این مسئله باید حسگر فریزر و سیم اتصال برق را بررسی کنید.

کد خطا r1 یخچال دوو fr-660p

خطا r1 نشان دهنده وجود ایراد در گردش برق مرتبط به حسگر یخچال می باشد یا اینکه اتصال کوتاه در حسگر دستگاه اتفاق افتاده است. برای بر طرف کردن این خرابی حتما باید حسگر دستگاه و اتصالات برق را چک کنید.

بیشتر بخوانید: انواع ارور های موجود در یخچال دوو

کد خطا rt یخچال دوو fr-660p

کد ارور rt نشان دهنده این است که داشتن خرابی در حسگر RT یخچال دوو اتفاق افتاده است یا اینکه ایجاد اتصال کوتاه شده است. برای بر طرف کردن این مسئله حتما باید حسگر RT و اتصالات برق مرتبط به این حسگر را بررسی و چک کنید.

کد خطا d1 یخچال دوو fr-660p

خطا d1 دیده شدن خرابی در حسگر d1 و ایجاد شدن اتصال کوتاه در آن است. برای بر طرف کردن آن حسگر d1 و وصل کننده های مرتبط به آن را بررسی و چک کنید.

 کد خطا dr یخچال دوو fr-660p

کد ارور dr خراب بودن در میکروسوییچ یخچال دوو را شرح می دهد. برای بر طرف کردن این خطا حتما باید درب یخچال را یک بار به آهستگی باز و بسته کنید. در هنگامی که تغییری نکرد حتما میکروسوییچ را تعویض کنید.

 ارور dF یخچال دوو fr-660p

خطا dr خراب بودن در میکروسوییچ فریزر دوو را شرح می دهد. برای بر طرف کردن این خطا حتما درب فریزر را یک بار به آهستگی باز و بسته کنید. در هنگامی که تغییری نکرد حتما میکروسوییچ فریزر را تعویض کنید.

ارور dH یخچال دوو fr-660p

خطا dH وجود خراب بودن در میکروسوییچ داشتن در home bar را شرح می دهد. برای بر طرف کردن این خطا اول حتما درب home bar را باز و بسته کنید. اگر تغییری نکرد حتما برای عوض کردن میکروسوییچ در home bar اقدام به عمل آورید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال دوو

 ارور F3 یخچال دوو fr-660p

خطا F3 یخچال دوو نشان دهنده ایراد داشتن در گردش برگشتی از دیفراست می باشد. برای رفع این خطا حتما ببینید آیا درب یخچال بیشتر از یک دقیقه باز بوده است یا خیر. در هنگامی که درب یخچال بیش تر از یک دقیقه باز نبوده حتما دیفراست  را تعمیر و درست کنید.

کد خطا E9 یخچال دوو fr-660p

خطا E9 یخچال دوو نشان دهنده پر بودن جایگاه یخ است. برای بر طرف کردن این مشکل به آسانی می توانید یخ های اضافی را از جایگاه خارج کنید.

خطا یخچال دوو مدل FRS – 3315

در این بخش کل خطا های مرتبط به یخچال دوو برند FRS-3315 و عالی ترین راه حل ها برای بر طرف کردن آن ها کاملا توضیح می دهیم.

کد خطا E2 یخچال دوو برند frs-3315

خطا E2 یخچال دوو بیانگر خراب بودن در حسگر فریز است یا این که اتصال کوتاه در این بخش اتفاق افتاده است. برای بر طرف کردن این خطا حتما باید کل اتصالات متصل به حسگرفریزر را بررسی و چک کنید.

کد خطا E4 یخچال دوو frs-3315

خطا E4 یخچال دوو بیانگر داشتن مشکل در حسگر گرداننده است. باید بررسی کنید و ببینید حسگر گرداننده ایجاد اتصال کوتاه نشده باشد و اتصالات برق مرتبط به این حسگر را با دقت چک و بررسی کنید.

کد خطا E6 یخچال دوو frs-3315

ارور E6 یخچال دوو نشان دهنده این است که فن فریزر خراب شده است. برای بر طرف کردن این خطا اتصال برق مرتبط به فن فریزر را بررسی و چک کنید. در هنگام خراب بودن از اتصالات نبود حتما باید فن فریزر را عوض کنید.

کد خطا E9 یخچال دوو frs-3315

خطا E9 یخچال دوو بیانگر داشتن مشکل در هیتر گرداننده است. شما حتما برای بر طرف کردن این خطا هیتر گرداننده را با دقت کامل بررسی و چک کنید و در هنگام احتیاج آن را عوض کنید.

کد خطا E10 یخچال دوو frs-3315

ارور E10 یخچال دوو هنگامی رخ می دهد که حسگر فضای خارجی دچار مشکل شده باشد. برای بر طرف کردن این مسئله حتما اتصال مرتبط به حسگر فضای خارجی را بررسی و چک کنید و ببینید اتصال کوتاه رخ داده است یا خیر.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال فریزر دوو در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی  یخچال فریزر دوو در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر دوو ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال فریزر دوو در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس