نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور های یخچال فریزر امرسان

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور های یخچال فریزر امرسان

کد های ایرادات و انواع خطا یخچال فریزر و ساید بای ساید مارک امرسان

در زندگی مدرن امروزی بیشتر از یخچال فریزرها از دستگاه های الکترونیکی  زیادی برخوردارند. به همین دلیل با اسم عیب یابی و بررسی علت از کار نکردن و خراب شدن یخچال، یا برد الکترونیکی، کد ارور را به شکل حروف انگیسی یا عدد در برد یخچال دیده می شود و مفهوم این پیام این است که یخچال های شما ایرادی دارد واحتیاج دارد که آن را کاملا حل کنید. ما در این مطلب به مبحث ارور های یخچال فریزر امرسان میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریزر امرسان و ماشین ظرفشویی ،یخچال فریزر امرسان، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

کد های ایرادات یا خطا LA در یخچال های فریزر های امرسان

کد خطا LA مرتبط به لامپ در یخچال فریزر می‌باشد. لامپ یخچال دستگاهی است که داخل یخچال قرار می‌گیرد و باعث روشن شدن داخل محیط یخچال می‌شود. این تیکه یکی از تیکه هایی می باشد که تا هنگامی که به‌ سلامتی و درستی کار می‌کند متوجه بودن آن در یخچال ها نمی‌شوید اما زمانی که چراغ بسوزد یا خراب شود تعمیر و درست کردن آن‌ یک دلهره بسیار اساسی و مشکل می‌شود. لامپ‌های یخچال دو گروه هستند یا به‌ صورت رشته‌ای هستند یا به‌ شکل ال ای دی. هنگامی که این گونه کد خطا را دیدید باید لامپ را در یخچال فریزر و سیم های آن را کاملا بازرسی کنید. این خطا به رنگ قرمز بر روی برد دیده می‌شود.

کد ارور HE در یخچال فریزر امرسان

ارور این کد مربوط به دو نوع است. صفحه ی نمایشگر یخچال شما مشکل پیداکرده یا دستگاه گرمایشی و المنت گرمایشی دچار ایراد شده است. هنگامی که دستگاه گرمایشی سیستم شما ضعیف می‌شود و کاهش ولتاژ در آن صورت می گیرد این ارور بر روی برد یخچال مشاهده می‌شود. به خاطر این که این ایراد را حل کنید دستگاه گرمایشی یخچال و اتصال سیم های آن را بررسی کنید که اگر سالم بود نگاهی به صفحه نمایشگر الکترونیکی سیستم بیندازید.

کد خطا FA در یخچال فریزر امرسان

کد ارور FA بر روی برد یخچال نشان از خراب بودن در فن و اندام ها آن است. هنگامی که این پیام را دریافت نمودید فن یخچال و اندام های درونی آن را بررسی کنید. سیم‌کشی‌ها و نقاط وصل شدن آن‌ها را بازدید کنید و استحکام آن‌ها را محاسبه کنید و در هنگام خراب بودن فن، فن یخچال خود را تعویض کنید.

کد ارور CD در یخچال امرسان

وقتی این کد ارور بر روی برد دیده می‌شود می‌تواند علت های متفاوتی داشته باشد. یکی از علت های آن مشکل و ایراد داشتن در کمپرسور یا موتور یخچال است که هنگام کارکرد موتور یخچال ضعیف می شوند و کاهش ولتاژ در آن رخ می دهد این ارور دیده می‌شود. اگر مشکل از کمپرسور نبود، دمپر و هیتر دمپر را بازرسی کنید و اگر تمام این موارد سالم بودند خطا از صفحه نمایشگر الکترونیکی یخچال است.

کد خطا RD در یخچال فریزر امرسان

این کد ارور مرتبط به عملکرد دمپر و مجموع دستگاه دمپر است. دمپر سیستمی است که حاوی موتور، دریچه، سوئیچ مگنت و سیم‌های مرتبط به آن است. در این قسمت ارتباط دمپر با صفحه نمایشگر الکترونیکی با یک سیم سفیدرنگ برقرار می‌شود و از ارتباط حسگر مگنتی با دو سیم نارنجی که سیم ویژه و سیم قهوه‌ای که سیم اساس و پایه آن است برقرار می‌شود. پس در هنگام مشاهده این ارور حسگر مگنتی و دمپر  را بررسی کنید اگر این دو سالم بودند به سراغ صفحه نمایشگر الکترونیکی سیستم بروید.

کد ارور( خطا ) FC یا FS در یخچال فریزر امرسان

خطا FC در یخچال فریزر امرسان مرتبط به حسگر درون فریزر است. هنگامی که این پیام ‌بر روی سیستم دیده می‌شود اول حتما حسگر درون فریزر را بررسی کنید و استحکام آن را محاسبه کنید اگر حسگر خراب شده باشد یا سوخته باشد باید آن را تعویض کنید و اگر هیچ‌کدام از موردای بالا ایرادی نداشتند و سالم بودند صفحه ی نمایشگر الکترونیکی یخچال را بررسی کنید چرا که امکان دارد خراب بودن صفحه نمایشگر سبب ایجاد خطا شده باشد. این ارور ( خطا ) در یخچال با رنگ آبی دیده می‌شود و در اینجا از سیم های قهوه‌ای و سیم آبی استحکام گرفته می‌شود.

کد خطا ds یا d5 یخچال امرسان

وقتی خطا یا کد ارور ds یا d5 بر روی برد یخچال شما آشکار می‌شود این خطا مرتبط به ترمودیسک یا حسگر دیفراست یخچال می‌باشد. اول میزان استحکام حسگر را چک کنید و اگر حسگر ایراد داشته باشد آن را تعویض کنید. استحکام سیم‌های مرتبط به حسگر که بر روی صفحه ی نمایشگر قرار دارند را بررسی کنید و اگر اختلالی یا قطعی در آن‌ها به وجود آمده حل کنید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال فریزر امرسان در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نماینده تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال فریزر امرسان در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال فریزر فیلکو ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر امرسان در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس