نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور های یخچال جنرال

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور های یخچال جنرال

یخچال و فریزر های جنرال الکتریک ساخته شده توسط شرکت آمریکایی اصل بوده که نزدیک به ۶ نوع متفاوت یک درب، یخچال های دوقلو ، یخچال و فریزر ، یک فریزر ، ساید بای ساید و چهار درب (‌فرنچ) ساخته شده و راهی بازار شده است. ما در این مطلب به مبحث ارور های یخچال جنرال میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال جنرال و ماشین ظرفشویی ، یخچال هیمالیا ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

انواع های مختلف خطا های یخچال فریزر جنرال الکتریک

ارور CC سیستم یخچال و فریزر جنرال الکتریک

ارور یخچال فریزرهای جنرال الکتریک بیانگر بیش از اندازه زیاد شدن حرارت بیرونی یخچال یا موتور سیستم می‌باشد. اگر حرارت یخچال نزدیک به مقدار زمان ۲ ساعت گذشته باشد ، بیشتر از مقدار اصلی سیستم باشد، شما مشتریان محترم می توانید این خطا در یخچال جنرال الکتریک را روی برد سیستم مشاهده کنید. این ارور به دلیل ایراد داشتن و خراب بودن لاستیک درب کل درب یخچال، باز بودن درب یخچال به مدت طولانی و باز وبسته کردن زیاد درب یخچال به وجود می آید.

از این جهت برای بر طرف کردن این ایراد و کد خطا (ارور) یخچال جنرال الکتریک، بسته بودن کامل درب یخچال  را چک و برسی کنید. اگر مشکل یا خرابی در این قسمت بود و لاستیک دور درب قدیمی شده ، و حتما عوض شود. در آخر کار هم کلید کنترل دستگاه را هم بزنید تا خطا سیستم از روی برد برداشته شود.

ارور CI یخچال و فریزر جنرال الکتریک

این خرابی در یخچال فریزر جنرال الکتریک بیانگراین است که مشکل و ایراد در خراب بودن یخ ساز سیستم یخچال می‌باشد. اگر تیکه یخ ساز دستگاه به درستی و کار نکرد، ممکن است قسمت های کوچک یخ در درقالب دستگاه  گیر کرده است و یا مخزن آب یخ ساز در یخچال فریزر شما ایراد دارد. حتما اول تیکه جا یخی سیستم را مورد نظر را بازرسی کنید تا در هنگام گرفتگی این قسمت، گرفتگی آن را بر طف نمایید. وگرنه تیکه یخ ساز حتما کامل عوض شود تا این کد ارور یخچال از روی سیستم پاک شود.

بیشتر بخوانید: تعمير يخچال فريزر جنرال الكتريک

ارور tC  سیستم یخچال و فریزر جنرال الکتریک

tC به طور کلی،دستگاه سرمایشی فوری در سیستم بوده که به اسم کد ارور (خطا) در یخچال جنرال الکتریک  گفته می شود. یکی از خصوصیت های  سیستم بوده که عملکرد کم شدن زیاد حرارت یخچال را به عهده دارد. از این جهت اگر دیده شدن این کلید در درگاه سیستم یخچال فریزر خود بودید، با زدن این کلید مرتبط ، آن را کامل خاموش کنید تا این کد ارو از روی برد دستگاه لغو شود.

ارور tF سیستم یخچال و فریزر جنرال الکتریک

دیدن کد tF هم مانند tC بوده و یک خطا و ایراد بزرگ در سیستم به حساب نمی آید. tF یا به اختصار Turbo Freeze، دستگاه سرمایشی فوری فریزر می‌باشد. در شکل فعال بودن این قسمت، دیدن سرعت بسیار زیادی در سرما و یخ در قسمت فریزر سیستم خواهید بود. از این جهت برای غیر فعال و لغو کردن این کد، باید کلید Turbo Freeze را در تنظیمات درگاه سیستم خود خاموش کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال جنرال

ارور pF یخچال فریزر جنرال الکتریک

یکی از خطا های یخچال و فریزر در جنرال الکتریک  است که بیانگر این است که مشکل در برق ورودی به موتور و یا کمپرسور یخچال و فریزر می‌باشد. این کد ارور یخچال، مهم ترین و خطرناک‌ترین خطا در سیستم بوده که توصیه می‌کنیم موقع دیدن این کد ارور از یک تکنسین‌ ماهر و با دانش و تجربه برای بر طرف کردن این خطا هم کمک و راهنمایی بخواهید.

از این جهت تکنسین‌متخصص برای از میان رفتن این کد ارور یخچال حتما کل  مسیر برق، از دوشاخه تا سیم یخچال  و تا جایی که برق یخچال را هم دیده می شود و بازرسی کند. اگر ولتاژ برق کمتر یا بیش از اندازه اصلی باشد، این خطا در یخچال و فریزر شما به وجود می آید .از این جهت به شما مشتریان محترم توصیه می شود که باید از محافظ برق برای یخچال خود بهره برداری کنید تا خسارتی به یخچال وارد نشود.

ارور dE دستگاه یخچال جنرال الکتریک

این خطا در یخچال و فریزر های جنرال الکتریک، بیانگر این است که مشکل در دستگاه های دیفراست سیستم شما می‌باشد. اگر قسمت های دیفراست و یا یخ زدایی یخچال در طول مدت نزدیک به ۲۴ ساعت آخر، به درستی  کار نکرده باشد و تیکه خراب باشد، سیستم این مشکل فنی را به صورت شکل کد ارور dF نشان داده می شود.

ارور dF سیستم های یخچال و فریزر جنرال الکتریک

کد ارور dF بیانگر داشتن ایراد و مشکل در قسمت های مختلف است. دیفراست، حسگر ، المنت و تایمر در سیستم جنرال  می‌باشد. این کد ارور یخچال وقتی که پروسه یخ زدایی نزدیک به مقدار زمان ۲۴ ساعت اخر در سیستم اقدام نشود، بر برد هم به طور مشخص ظاهر می شود . از این جهت داشتن مشکل در سیکل سردی و خنک سازی در یخچال و فریزرها  و یه دفعه ای گرم شدن یخچال فریزر خواهید بود.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال جنرال الکتریک

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال جنرال در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال هیمالیا در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال جنرال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال هیمالیا در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس