نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور های یخچال اسنوا

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور های یخچال اسنوا

یکی از آپشن های اصلی و مهم این یخچال، دیده شدن خطاهای یخچال فریزر اسنوا در برد یخچال و فریزر اسنوا می‌باشد. در این صورت خطا یخچال اسنوا، به مفهوم وجود داشتن خرابی و مشکل در سیستم بوده که هر کد ارور ها، وجود داشتن مشکل در یک نقطه خاص سیستم را دیده می شود. ما در این مطلب به مبحث ارور های یخچال اسنوا میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال اسنوا و ماشین ظرفشویی ، یخچال اسنوا ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

ارور های یخچال اسنوا

کد ارور F1 یخچال اسنوا

کد ارور F1 یخچال اسنوا که گرداننده سرد نمی شود به علت سرمای شدید این تیکه از سیستم می‌باشد. علت هایی چون خراب بودن لاستیک دور درب یخچال و فریزر، باز و بسته شدن زیاد درب یخچال، تنظیم نکردن درست دمای یخچال، کثیف بودن لوله‌های خنک کننده و… باعث یخ زدگی لوله‌های پشت یخچال می شود.

برای حل کردن این خطا یا ارور یخچال اسنوا حتما مشکل داشتن یا نشتی گاز، خراب بودن دستگاه دیفراست، قطعی سیم برق کمپرسور و یا خراب بودن این تیکه را بررسی و در هنگام ایراد و مشکل در هر یک به عوض کردن و یا تعمیر قطعه دارد.

کد ارور های F2 و F3 یخچال فریزر اسنوا

خطا های یخچال و فریزر اسنوا کد ارور F2 است که مرتبط به وجود آمدن مشکل و خراب بودن در حسگر فریزر و کد ارور F3 مرتبط به خراب بودن حسگر یخچال اسنوا می‌باشد. البته تیکه صفحه قدرت هم در هنگام نمایش این ۲ گونه خطا های یخچال و فریزر اسنوا هم حتما بررسی شود و در موقع لازم عوض شود.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال اسنوا

کد ارور  F4 یخچال اسنوا

دیدن این کدارور یخچال اسنوا به مفهوم داشتن خرابی و ایراد در حسگر دیفراست یخچال می‌باشد. در مورد حل کردن این خطا هم حتما سوکت حسگر بررسی شود و در موقع لازم تیکه حسگر و یا صفحه کنترلی یخچال عوض شود.

کد ارور F5 یخچال اسنوا

کد ارور F5 یخچال اسنوا به علت خرابی المنت و نبودن کار کرد درست دستگاه دیفراست در سیستم نمایش داده می‌شود. این خطا امکان دارد به علت قطعی المنت اتفاق افتاده باشد. از این جهت برای حل این کد ارور یخچال اسنوا حتما سوکت حسگر را بررسی و چک کرده تا در موقع لازم به عوض شدن این تیکه و یا عوض کرن برد قدرت سیستم عمل نمایید.

کد ارور F6 یخچال اسنوا

دیدن این کد ارور بر روی یخچال اسنوا، مرتبط به خراب بودن آی سی (IC) حافظه اپروم یخچال می‌باشد. برای حل کردن این خطا یخچال اسنوا، باید نمایشگر کنترلی یخچال عوض شود. به علت حرفه ای بودن این مورد بسیار حساسیت بالایی دارد که این تیکه، بهتر است که به وسیله ی یک تعمیر کار حرفه ای انجام بگیرد.

بیشتر بخوانید: تعمیرات یخچال اسنوا

کد ارور های F7 و F8 یخچال فریزر اسنوا

کد ارور F7 مرتبط به خراب بودن و ایراد داشتن فن یخچال و کد ارور F8 مرتبط به خراب بودن و ایراد فن فریزر اسنوا می‌باشد. از این جهت برای حل کردن این خطا و ارور های یخچال فریزر اسنوا باید کل بخش های سیم پیچی ها و فن آن را بررسی و چک کنید و در زمان داشتن مشکل، این تیکه را عوض کنید.

کد ارور F9 یخچال اسنوا

کد ارور F9در یخچال اسنوا نشان دهنده خراب بودن تیکه هیتر المنت فریزر می‌باشد. برای بر طرف کردن این کد ارور یخچال اسنوا، تکنسین‌کار حتما باید المنت روی گرداننده فریزر اسنوا را عوض کند تا خطا یخچال پاک شود.

کد ارور FA یخچال اسنوا

این کد ارور یخچال اسنوا هم نشان دهنده خراب بودن و ایراد داشتن هیتر المنت یخچال می‌باشد. برای حل کردن این خطا هم حتما باید این تیکه سیستم به وسیله ی تکنسین‌کار عوض شود.

کد ارور FB یخچال اسنوا

این خطا یخچال اسنوا، به علت خراب بودن و ایراد داشتن آی سی صفحه الکترونیک اصلی یخچال نشان داده می شود. پیشنهاد می‌کنیم که در هنگام دیدن این کد ارور روی برد یخچال از دستکاری یخچال بپرهیزید و با شرکت اسنوا  به دلیل تعمیر یخچال فریزر و عوض کردن این تیکه اصلی یخچال تماس بگیرید.

بیشتر بخوانید: تعمیر تخصصی لوازم خانگی

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال اسنوا در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال اسنوا در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال اسنوا، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال اسنوا در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس