نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارور ساید بای ساید وایت هاوس

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارور ساید بای ساید وایت هاوس

ما در این مطلب به مبحث ارور ساید بای ساید وایت هاوس میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال ساید بای ساید وایت هاوس و ماشین ظرفشویی ، ساید بای ساید وایت هاوس ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

1.خطا ساید وایت هاوس به علت قطع شدن جریان برق

اگر یخچال شما به طور اتفاقی خاموش شد، اول سیم های برق و فیوز را بررسی کنید، چون بعضی وقت ها به دلیل سوختن محافظ یخچال یا شل شدن دو شاخه، یخچال خاموش می­ شود. قطع شدن جریان برق می­تواند منشا از له شدن و یا پوسیدگی سیم باشد. خاموش شدن یخچال وایت هاوس شما منشا از قطع شدن برق بود، با بررسی کردن هر یک از این مورد ها، می­ توانید مشکل به وجود آمده را حل کنید.

2.خطا ساید وایت هاوس به علت خراب شدن یا سوختن ترموستات

کار نکردن ترموستات، حرارت محیط درون یخچال زیاد می‌شود و درون یخچال گرم می­ شود (گرم شدن یخچال وایت هاوس). ترموستات و کمپرسور یخچال دو تیکه مربوط به یکدیگر هستند، که در هنگام به وجود آمدن تمام ایراد در ترموستات که باعث کار نکردن آن شود کمپرسور هم خنک می­ شود. توجه داشته باشید گرم بودن کمپرسور یخچال، نشان دهنده سالم بودن ترموستات است.

3.خطا ساید وایت هاوس به علت کار نکردن کندانسور

کندانسور دستگاه سرد کننده یخچال است که با حرکت فن، گردش هوای را وارد محیط یخچال می­ کند. در هنگام به وجود آمدن خرابی در کندانسور، حرکت فن متوقف می­ شود که این توقف محیط داخل یخچال گرم شده و امکان دارد یخچال خاموش شود. به وجود آمدن بعضی از ایرادات در کندانسور می­تواند باعث دیده شدن ارور HRS شود، اما تمام ایرادات در کندانسور، نمی شود خطا HRS را فعال کند.

4.خطا ساید وایت هاوس به علت کار نکردن کمپرسور

کمپرسور موتور یخچال است و سوختن آن سبب کار نکردن یخچال می ­شود که می­تواند باعث کار نکردن یخ ساز، توقف شدن فن‌ها، زیاد شدن حرارت یخچال و به وجود آمدن صداهای ناهنجار شود. کار نکردن یخ ساز دیده شدن از وجود مشکل در صفحه اصلی است که این مشکل همیشه با عدد ارور HRS تشخیص داده نمی شود.

5.خطا ساید وایت هاوس به علت اورلود شدن یخچال

در واقع اور لود شدن می­تواند پیش زمینه ای برای اطلاع داشتن مشکل در کمپرسور، کندانسور، صفحه و … باشد. تغییر در زیاد شدن گردش، ولتاژ برق و کم شدن گاز یخچال هم می­ توانند علتی برای اورلود شدن یخچال باشند که به خاموش شدن یخچال می شود.

خطا HRS یخچال وایت هاوس

میان فرآورده های مختلفی که از مارک جنرال الکتریک می بینیم دو فرآورده یکی یخچال مابه و بقیه یخچال وایت هاوس نیز از دید چگونگی و ویژگی ها نزدیک تر هستند و  خطا HRS   یخچال وایت هاوس باعث ارور در یخچال مابه نزدیک تر است ، در یخچال های جنرال الکتریک خطاهای مختلفی رخ می دهد که یکی سطح سرمای یخچال را دیده می شود و یک ایرادی دیگر ، اما خطا  HRS  یخچال وایت هاوس به صورت مخصوص مرتبط به صفحه پاور یخچال است که یک تیکه الکترونیکی و خیلی حساس می باشد و مهم ترین دشمن آن که برایش خیلی خطرناک است نوسانات برق است ، اگر این تیکه در یخچال شما ایراد داشته باشد و کار نکرد هیچ وقت دنبال دست دوم و جنس نامربوط آن نروید چرا که مجدد خراب می شود و خرجتان زیاد می شوذ.

علائم های خطا HRS  یخچال وایت هاوس کدام است؟

خطا HRS  یخچال وایت هاوس یکی از دشوار ترین و بد ترین مشکل های یک یخچال و فریزر و یا ساید بای ساید است که همه زندگی انسان را اختلال به وجود می آید و اعصاب را زیر الشعاع خود قرار می دهد ، خاموش شدن یخچال و کار نکردن آن ، گرم شدن محیط درون یخچال و سرد نکردن مواد غذایی  و بهم ریختن نشانه های روی برد مانیتور و اینکه از یخچال به آن بزرگی تنها یک لامپ روشن می ماند آشفته کننده است و زمان بر ، در این صورت می توانید از حرفه ای های تعمیر یخچال وایت هاوس بهره برداری کنید.

یخ ساز یخچال از کار افتاده است و صداهای غیر عادی مثل بوق بوق کردن از خود می دهد و فن سرد کننده کار نمی کند ، در این صورت متوجه می شویم که یخچال ما از کار افتاده است و صفحه الکترونیکی آن دیگر سالم نیست ، ناچارا بدون معطلی حتما به تکنسین کار هایی که در شرکت های معتبر مستقر هستند تماس بگیرید و اطلاع بدهید که خراب است تا به شما کمک کنند و مواد غذایی مارا از شکل آب شدن و خراب شدن نجات دهند ، در همچین موقعی خودمان هرگز نباید برای حل کردن خطا HRS  یخچال وایت هاوس کاری انجام دهیم که خیلی خطرناک است و امکان دارد نه فقط یخچال را نمی شود درست کنیم بلکه آن را کاملا از کار می اندازیم.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال و ساید بای ساید وایت هاوس در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال و ساید بای ساید وایت هاوس در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، ساید بای ساید وایت هاوس ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی ساید بای ساید وایت هاوس در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس