نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارورهای یخچال فریزر میله

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارورهای یخچال فریزر میله

ما در این مطلب به مبحث ارورهای یخچال فریزر میله میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریزر میله و ماشین ظرفشویی، ییخچال فریزر میله ،تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

ارورهای یخچال فریزر میله

در زیر کدهای خطای یخچال Miele را مشاهده خواهید کرد:

1. nA

وقتی این کد خطا را مشاهده کردید، بدانید که دمای فریزر بسیار بالا است و به دلیل قطع برق در طی چند روز افزایش یافته است. این مشکل را با فشار دادن کلید «خاموش زنگ» در حالی که «nA» روی نمایشگر روشن است، برطرف کنید.

هنگامی که این کار را انجام می دهید، گرم ترین دمایی که فریزر در هنگام خرابی به آن رسیده است برای حدود یک دقیقه روی صفحه نمایش ظاهر می شود. سپس دمای فعلی فریزر را نشان می دهد.

تا زمانی که دما قبل از قطع برق در نقطه مناسب تنظیم شده باشد، پس از بازیابی برق، فریزر خنک می شود. بنابراین، نیازی به تنظیم آن نیست.

2. F0

کد خطا به این معنی است که سنسور Biofresh هوای تازه ایراد دارد.

3. F1

با مشاهده این کد خطا، سنسور قسمت یخچال را برای ایراد بررسی کنید.

4. F2

در صورت نمایش این کد خطا، سنسور اواپراتور ایراد دارد.

5. F3

این کد خطا نشان می دهد که سنسور هوای فریزر معیوب است.

6. F4

کد خطا نشان دهنده خرابی در اواپراتور سنسور است.

7. F5

اگر این کد خطا را روی پنل مشاهده کردید، کارت کنترل ریزپردازنده خراب است.

8. 01, _F, 21

این کدهای خطا نشان می دهد که مشکلی در تولید یخ وجود دارد. چیزی مانع از تشکیل و ریزش یخ می شود.

می‌توانید با خاموش کردن کلید سوئیچ این مشکل را برطرف کنید. آن را در زیر صفحه لمسی الکترونیکی پیدا خواهید کرد.

9. FE

این یک کد خطا است اما خطای دقیق آن مشخص نیست. باید با یک تکنسین تماس بگیرید تا آن را ببیند و آن را تعمیر کند.

10. نمادهای هشدار و سنسور و هشدار صوتی را روشن کنید

این نشانگرها به شما هشدار می دهند که زنگ درب فعال است. زنگ هشدار فقط در صورتی به صدا در می آید که درب برای مدت طولانی باز باشد یا به درستی بسته نشده باشد.

به سادگی در را ببندید و آلارم صوتی به صدا در می آید. شاخص ها نیز خاموش خواهند شد.

عیب یابی یخچال Miele

با کمک راهنمای زیر، مشکلات جزئی را می توان به راحتی بدون تماس با Miele اصلاح کرد. با این حال، لطفاً توجه داشته باشید که برای بازدیدهای غیرضروری از خدمات که در آن مشکل می‌توانست همانطور که در این دستورالعمل‌های عملیاتی توضیح داده شده است اصلاح شود، هزینه فراخوان اعمال می‌شود. برای جلوگیری از خروج سرما، از باز کردن درب دستگاه تا رفع عیب خودداری کنید.

مسئله علت احتمالی درمان
شما نمی توانید دستگاه را خاموش کنید. قفل ایمنی روشن است. نماد “قفل” روشن می شود. قفل ایمنی را خاموش کنید (به “تنظیمات – روشن/خاموش کردن قفل ایمنی” مراجعه کنید).
دیوارهای خارجی
دستگاه احساس
گرما می کنند.
این عیب نیست. گرمای حاصل از فرآیند خنک‌سازی برای جلوگیری از ایجاد میعان بر روی دستگاه استفاده می‌شود. هیچ یک.
کف یخچال خیس است. سوراخ تخلیه میعانات مسدود شده است. کانال میعانات و سوراخ تخلیه را تمیز کنید.
روشنایی LED در کشوی میوه و سبزیجات کار نمی کند. برای جلوگیری از گرمای بیش از حد، نور پس از حدوداً به طور خودکار خاموش می شود. 15 دقیقه اگر در باز بماند. برای جلوگیری از گرمای بیش از حد، نور پس از حدوداً به طور خودکار خاموش می شود. 15 دقیقه اگر در باز بماند.
روشنایی LED در قفسه های قابل تنظیم کار نمی کند. برای جلوگیری از گرمای بیش از حد، نور پس از حدوداً به طور خودکار خاموش می شود. 15 دقیقه اگر در باز بماند. درب دستگاه را ببندید. هنگامی که در باز می شود، روشنایی داخلی دوباره کار می کند.
روشنایی LED در قفسه های قابل تنظیم کار نمی کند. مایع با نور LED روی قفسه یا دیسک‌های فلزی (تماس‌ها) در دنده‌های نگهدارنده سمت چپ تماس پیدا کرده است. یک برش ایمنی روشنایی داخلی را خاموش می کند. نوار فولادی ضد زنگ را با روشنایی LED با یک پارچه مرطوب پاک کنید و آن را با یک پارچه نرم خشک کنید یا بگذارید بیرون از دستگاه خشک شود. دیسک های فلزی (تماس ها) را به همین ترتیب تمیز کنید.
روشنایی LED در یکی از قفسه های قابل تنظیم کار نمی کند. قفسه قابل تنظیم به درستی در دنده های پشتیبانی قرار نمی گیرد. قفسه را فشار دهید تا در موقعیت خود قرار گیرد.
“F0 تا F9” در صفحه نمایش ظاهر می شود. ایرادی دارد. با میله تماس بگیر
دمای دستگاه خیلی زیاد است. این عیب نیست. تنظیم دما را اصلاح کنید. بعد از 24 ساعت دوباره دما را بررسی کنید.
کمپرسور بیشتر و برای مدت طولانی روشن می شود. شکاف های تهویه در واحد مسکونی پوشیده شده یا بیش از حد گرد و غبار شده است. شکاف های تهویه را مسدود نکنید. شکاف های تهویه را به طور منظم تمیز کنید.
کمپرسور به طور مداوم کار می کند. برای صرفه جویی در انرژی، کمپرسور با سرعت کمتری کار می کند، اما برای مدت طولانی تری، زمانی که نیاز به خنک کننده کمتر است. هیچ یک.
دمای دستگاه خیلی کم است. تنظیم دما خیلی پایین است. تنظیم دما را اصلاح کنید.
دستگاه سرد نمی شود، اگرچه کنترل ها و روشنایی داخلی کار می کنند. حالت دمو روشن می شود و نماد در نمایشگر روشن می شود. این اجازه می دهد تا دستگاه بدون روشن کردن یخچال در مراکز Miele و فروشگاه های خرده فروشی ارائه شود. حالت دمو را در خانه روشن نکنید حالت دمو را خاموش کنید (به «اطلاعات مراکز Miele و نمایندگان مجاز – حالت نمایش» مراجعه کنید).
دستگاه سرد نمی شود، رعد و برق داخلی با باز شدن در روشن نمی شود و نمایشگر تاریک است. دستگاه روشن نیست و نماد اتصال برق در نمایشگر روشن می شود. سنسور روشن/خاموش را لمس کنید.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی، نمایندگی یخچال فریزر میله در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال فریزر ویرپول در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ،یخچال فریزر میله ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال فریزر میله در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی – نمایندگی تعمیر یخچال در ملارد – نمایندگی یخچال در شهریار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس