نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارورهای یخچال فریزر جنرال الکتریک

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارورهای یخچال فریزر جنرال الکتریک

ما در این مطلب به مبحث ارورهای یخچال فریزر جنرال الکتریک میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال فریزر جنرال الکتریک و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر جنرال الکتریک ،تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

ارورهای یخچال فریزر جنرال الکتریک

عدد ارور CC یخچال و فریزر جنرال الکتریک

عدد ارور CC یخچال و فریزر جنرال الکتریک نشان دهنده بالا بودن حرارت یخچال بیش از اندازه عادی و نرمال سیستم است. در اصل اگر حرارت یخچال در زمان ۲ ساعت اخیر، بیش از اندازه عادی سیستم باشد، این خطا یخچال جنرال الکتریک را بر روی برد نمایشگر سیستم دیده خواهد شد. این عدد ارور به علت خراب بودن و مشکل داشتن لاستیک دور درب یخچال، باز بودن زیادی یخچال و یا باز و بسته کردن بیش از اندازه درب یخچال به وجود می آید.

از این جهت برای برطرف کردن این خطا یخچال جنرال الکتریک، بسته بودن کامل درب سیستم را بررسی کنید. اگر ایراد یا اختلالی در این بخش بود و لاستیک دور درب خراب شده باشد، حتما آن را عوض کنید. در آخر کار هم کلید کنترل دستگاه  System Check) را فشار بدهید تا خطا سیستم حذف شود.

عدد ارور CI یخچال و فریزر جنرال الکتریک

این خطا یخچال و فریزر جنرال الکتریک نشان دهنده داشتن مشکل و اختلال در خراب بودن یخ ساز (Ice Maker) سیستم است. اگر تیکه یخ ساز سیستم به خوبی کار نکند، ممکن است تکه‌های کوچک یخ در قالب گیر کرده است و یا خود آب یخ ساز مشکل پیدا کرده است. حتما اول تیکه جا یخی سیستم را بررسی و چک کنید تا در هنگام مسدود بودن این قسمت، گرفتگی آن را حل شود. وگرنه این قسمت یخ ساز باید عوض شود تا این عدد ارور یخچال حل شود.

عدد ارور tC یخچال و فریزر جنرال الکتریک

tC کوتاه شده ی Turbo cool، دستگاه سرمایشی فوری سیستم بوده که به اسم عدد ارور یخچال جنرال الکتریک در نظر نمی گیرند. در اصل یکی از ویژگی های سیستم بوده که وظیفه کم شدن فوری حرارت یخچال را به عهده دارد. از این جهت اگر شاهد روشن بودن این کلید در درگاه سیستم بودید، با فشار دادن کلید مرتبط، آن را خاموش کنید تا این عدد ارور بر روی برد نمایشگر سیستم حذف شود.

عدد ارور tF یخچال و فریزر جنرال الکتریک

دیدن عدد tF هم مثل tC بوده و یک خطا و ایراد در سیستم حساب نمی‌شود. tF مخفف Turbo Freeze، دستگاه سرمایشی فوری فریزر است. موقع فعال بودن این قسمت، دیدن سرعت زیاد سرما و یخ در بخش فریزر سیستم خواهید بود. از این جهت برای حذف کردن و غیرفعال کردن این ارور، فقط احتیاج است که کلید Turbo Freeze را در تنظیمات درگاه سیستم خاموش کنید.

عدد ارور pF یخچال و فریزر جنرال الکتریک

یکی از خطا های یخچال و فریزر جنرال الکتریک، عدد ارور pF یخچال و فریزر جنرال الکتریک است که نشان دهنده داشتن خرابی در برق ورودی به موتور و یا کمپرسور سیستم است. این عدد ارور یخچال، اصلی ترین و خطرناک‌ترین خطا سیستم بوده که پیشنهاد می‌کنیم در هنگام دیدن این عدد ارور از یک تعمییر کار برای برطرف کردن این خطا کمک بگیرید.

از این جهت تعمییرکار برای برطرف کردن این عدد ارور یخچال General Electric بایدکل جریان برق، از دوشاخه تا سیم سیستم و حتی برق یخچال را هم کنترل کنید. در اصل اگر ولتاژ برق زیادتر و یا کمتر از حد طبیعی باشد، این خطا در سیستم رخ می دهد. باید از محافظ برق برای سیستم استفاده کنید تا صدمه ای به یخچال وارد نشود.

عدد ارور dE یخچال جنرال الکتریک

این خطا یخچال و فریزر جنرال الکتریک، نشان دهنده داشتن مشکل در دستگاه دیفراست سیستم است. در اصل اگر دستگاه دیفراست و یا یخ زدایی یخچال در طول مدت ۲۴ ساعت اخیر، به خوبی کار نکرده است و این تیکه خراب شده است، سیستم این مشکل فنی را به شکل نمایش عدد ارور dF نشان می‌دهد.

پیشنهاد می‌کنیم که پیدا کردن مشکل و بررسی کردن این تیکه سیستم و کنترل دقیق المنت، سوکت‌های حسگر، گرداننده و قطعه های دیفراست به وسیله ی یک تعمییرکار انجام ‌شود تا در هنگام داشتن مشکل و اختلال در هر یک از این قسمت ها، تعمیر و عوض کنید.

عدد ارور dF یخچال جنرال الکتریک

عدد ارور dF و یا Defrost نشان دهنده داشتن اختلال و مشکل در قطعه های هیت. حسگر، دیفراست، المنت و تایمر سیستم است. این عدد ارور یخچال General Electric هنگامی که پروسه یخ زدایی در مدت ۲۴ ساعت اخیر در سیستم انجام نشود، بر روی برد نمایشگر دیده می شود. از این جهت شاهد توقف سیکل سردی و خنک سازی یخچال و فریزر و گرم شدن سیستم می شود.

به علت ارزش و حساسیت زیاد این توصیه می‌کنیم که برای برطرف کردن این عدد ارور باید با یک تکنسین کار حرفه ای نمایندگی‌تعمیرات لوازم خانگی تماس حاصل بفرمایید تا برطرف شدن اختلالی که به وجود آمده با عوض کردن قطعه ای اصل انجام شود.

بیشتر بخوانید: ارور یخچال فریزر ساید بای ساید ایکس ویژن

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال فریزر جنرال الکتریک در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال فریزر جنرال الکتریک در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال فریزر جنرال الکتریک ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال فریزر جنرال الکتریک در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی – نمایندگی تعمیر یخچال در ملارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس