نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارورهای یخچال بوش

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارورهای یخچال بوش

بوش از عالی ترین برندهای تولیدکننده انواع وسایل لوازم خانگی می باشد، اما دائم این خیال وجود دارد که به علت متفاوت قطعات درونی آن با خطلای مواجه شوند. مشکلات و اختلال در هر یک از این بخش های درونی در پایان با ارورها و کدهای خطا بروز می کند تا از موقعیت دستگاه اطلاع داشته باشید و نسبت به خرابی و تعمییر یخچال فریزر اقدام کنید. ما در این مطلب به مبحث ارورهای یخچال بوش میپردازیم. برای انجام خدمات یخچال بوش و ماشین ظرفشویی ، یخچال بوش ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

کد ارور E01 یخچال فریزر بوش

داخل کابین یخچال سنسور دما وجود دارد که به علت متفاوت ممکن است اتصال آن بریده شده یا قطعه به شکل کامل خراب شود. ارور E01 یخچال بوش مشهود کننده اختلال در سنسور های دمای درون کابین یخچال می باشد. نخست بررسی کنید که آیا اتصال و سیم سنسور خراب است یا خیر؟ علاوه براین، سنسور را ازمایش و در صورت نیاز آن را تعویض کنید تا ارور دستگاه لغو شود.

ارور E02 یخچال فریزر بوش

داخل کابین فریزر نیز سنسور دما قرار گرفته و مشکلات در آن با ارور E02 نمایش داده میشود. مثل ارور قبل نخست باید اتصالات سنسور و بعد خود قطعه بررسی و در زمان نیاز تعویض شود. در اکثر زمان ها سیم اتصال سنسور دچار مشکلات شده و بدون نیاز به تعمیر ویژه مشکل برطرف میشود.

ارور E03 یخچال فریزر بوش

از سایر  ارورهای یخچال فریزر و ساید بوش می توان به ارور E03 اشاره کرد که نشان دهنده خرابی سنسور در دمای کشو می باشد. برای کشوی یخچال و فریزر سنسور دما قرار گرفته شده و اگر اتصالات آن قطع شود، عملکرد این بخش با اختلال شدیدی مواجه خواهد شد. نخست یخچال فریزر را کاملا از برق بکشید و بعد سیم های متصل به سنسور در دمای کشو که در کنار سمت راست فوق دستگاه قرار دارد را چک نمایید. اگر سیم ها سالم هستند، سنسور را چک و در فرم خراب بودن آن را تعویض کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیر یخچال بوش

ارور E05 یخچال فریزر بوش

ارور E05 یخچال بوش را اگر جدی نگیرید به مرور زمان احتمال دارد  دستگاه برفک بزند. زیرا این ارور نشان دهنده خراب شدن سنسور بخش دمای قسمت دیفراست است. سنسور را چک و در صورت معیوب بودن آن را با قطعه سالم جا به جا کنید. توجه داشته باشید که سنسورهای کاملا باکیفیت را استفاده کنید و در حالت نداشتن دانش کافی می توانید با ما در (نمایندگی تعمیرات) لوازم خانگی تماس بگیرید.

ارور E11 یخچال فریزر بوش

ارور E11 در یخچال بوش مشهود دهنده این است که ماژول کنترل صفحه نمایشگر دچار عیب شده است. برای برظرف کردن این ارور فقط باید نخست یک مرتبه صفحه نمایش دستگاه را به حدود 5 دقیقه خاموش و دوباره روشن کنید. اگر ارور با این اقدام رفع نشد، تعمیرکار باید ماژول صفحه نمایش را با یک قطعه جدید جا به جا کند.

ارور E15 یخچال فریزر بوش

در همه یخچال فریزرها بخشی به نام سنسور دمای محیط  قرار دارد که دمای خارج از دستگاه را چک و محاسبه می کند. اگر این بخش خراب شود عملکرد موتور نیز با مشکلات شدیدی مواجه خواهد شد. به همین علت ارور E15 به محض وجود خرابی در این سنسور روی صفحه نمایان  خواهد شد و با تعویض سنسور برطرف میشود.

ارور E20 یخچال فریزر بوش

اگر با ارور E20 یخچال بوش روبه رو شدید، به مفهوم این است که ارتباط صفحه نمایش با برد قطع شده است. سیم های اتصال ماژول و برد را بررسی و اگر دارای اشکال هستند آنها را جا به جا کنید. دقت داشته باشید که این عیب باید توسط افراد کاربلد در زمینه تعمیرات لوازم خانگی برطرف شود.

ارور E21 یخچال فریزر بوش

اگر ارتباط در صفحه نمایش با برد یخ ساز و آب سرد کن لغو شود، با ارور E21 روبه رو خواهید شد. در اکثر زمان ها با بررسی و تعویض سیم های ارتباط بین برد یخچال و آب سردکن و صفحه نمایش می توان ارور را لغو کرد.

ارور F3 یخچال فریزر بوش

اگر یخ زدایی یا همان قطعه دیفراست یخچال فریزر بوش بیش از حد طولانی شود، با ارور F3 رو به رو خواهید شد. برای رفع این ارور باید قطعه دیفراست و قطعات مرتبط با آن را چک و عیب یابی شوند. مشکل در المنت، ترموفیوز و ترمودیسک و حتی برد می توانند در مشاهده این ارور نقش داشته باشند و باید بر طرف شوند.

بیشتر بخوانید: تعمیر تخصصی لوازم خانگی

ارور R1 یخچال فریزر بوش

اگر یخچال به طور همیشه و در فاصله های کم ارور می دهد، دستگاه کد خطای R1 را به شما می داده و با جا به جای سنسور محیطی در اکثر زمان ها برطرف خواهد شد.

کد خطا D1 یخچال فریزر های بوش

از سایر ارورهای یخچال فریزر و ساید بوش می توان به ارور D1 گفته شود که به علت خراب شدن سنسور دیقراست پدید می دهد. با جا به جای سنسور دیفراست یا لغو خرابی در سیم های اتصال آن می توان ارور را به خوبی لغو کرد.

کد ارور  DR یخچال فریزر بوش

کد ارور DR از کلمه DOOr refrigerator منشا گرفته و بروز می دهد که کلید درب یخچال معیوب است. با تعویض این بخش می توان ارور را رفع کرد.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی یخچال بوش در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی یخچال بوش در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، یخچال بوش، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی یخچال بوش در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس