نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارورهای یخچال الکترواستیل

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارورهای یخچال الکترواستیل

خطا دادن یخچال فریزر الکترواستیل روی برد آن به شکل حروف و اعداد انگلیسی تشخیص داده می‌شود. اما هر کدام از این ارورها معنی خاصی دارند. هر کدام به مشکل داشتن در قسمت خاصی از یخچال فریزر اشاره دارد. برخی از آن‌ها به راحتی به وسیله ی شما درست می‌شوند. گاهی ارور به شکلی است که شما می‌توانید با اعمال یک سری کارها و یا فشردن برخی کلید ها مشکل را بر طرف کنید و در ادامه نوشته و با دونستن از ارورها، موردهای گفته شده را نیز در نظر بگیرید. ما در این مطلب به مبحث ارورهای یخچال الکترواستیل میپردازیم. برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل و ماشین ظرفشویی ،تعمیر یخچال الکترواستیل ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران و اندیشه در در ارتباط باشید.

ارورهای یخچال الکترواستیل

حل کردن مشکل یخچال فریزر اگر به درستی انجام شود از آسیب های جبران ناپذیر جلوگیری می‌کند. برای حل شدن خطا حتما با آن‌ها و حتی با بخش های متفاوت یخچال فریزر آشنایی داشته باشید. مثلا برای بر طرف کردن خطا e5 در یخچال الکترو استیل کاملا منطقی است که باید بدانیم این خطا چه معنایی دارد. ارور ها به شکل کد دیده می‌شوند. در ادامه درباره ی هر کدام توضیحی می‌دهیم.

ارور هایی که برای شما در این بخش عنوان می‌کنیم مربوط به برند های متفاوت یخچال الکترواستیل است. چه خطا یخچال الکترواستیل es34 باشد چه هر برند دیگری.

خطا یخچال فریزر الکترواستیل 0E

این کد نشان دهنده مشکل داشتن در فن اواپراتور است. با عوض کردن فن و بررسی کردن مدار برد این مسئله حل می‌شود.

خطا یخچال الکترواستیل E1

این ارور وابسته به سنسور یخچال است. در واقع مشکل یا قطعی سنسور را نشان می‌دهد. چنان چه سنسور ایرادی نداشت در این هنگام باید صفحه نمایشگر کنترل دستگاه را بررسی کرد.

خطا E2 یخچال الکترواستیل

این ارور ارتباط به سنسور فریزر است. مشکل یا قطعی فریزر را نشان می‌دهد. بنابراین صفحه نمایشگر کنترل دستگاه باید تعمیر شود.

خطا یخچال الکترواستیل E3

این خطا نشان دهنده ایراد در سنسور اواپراتور است. مشکل این قطعه سبب ساختن خرابی در ترمودیسک و المنت می‌شود. پس باید صفحه نمایشگر، المنت و ترموفیوز را بررسی کرد.

ارور یخچال الکترواستیل E4

این ارور ارتباط به سنسور اطراف است و دیده می شود ایراد در یکی از قسمت های المنت، ترموفیوز و یا صفحه نمایشگر الکترونیک است و احتیاج به بررسی و تعمیر داشته باشد.

خطا یخچال الکترواستیل E5

خطا e5 یخچال الکترواستیل ارتباط به مختل شدن در دستگاه سرمادهی یخچال می‌شود. علت این اخلال ارتباط به ایرادات کمپرسور، المنت و ترموفیوز است.

این ارور وقتی رخ می‌دهد که سیستم تبرید دستگاه دچار خرابی شده است. سیستم تبرید همان پروسه سردسازی یخچال فریزر است.

اخلال در کارکرد کمپرسور، خراب بودن در المنت، مشکل در ترموفیوز، ایراد داشتن در سنسور اواپراتور و یا صفحه نمایش علتی برای به وجود آمدن این خطا است.

برای برطرف کردن خطا e5 یخچال الکترواستیل بررسی کردن را به صورت زیر پیش ببرید:

  1. دستگاه سرمادهی را کامل بازدید کنید.
  2. اول المنت را بررسی کنید. تیکه های ترمودیسک و ترموفیوز باید بازدید شود.
  3. سنسور اواپراتور چک شود.
  4. در مرحله آخر سراغ بررسی کردن صفحه نمایشگر الکترونیکی بروید.

خطا e6 یخچال الکترواستیل

وقتیکه که حرارت بیش از حد زیاد شده باشد این کد دیده می‌شود. خطا E6 نشان دهنده حرارت بالای 15 درجه است. وقتی که دما اینقد بالا می‌رود که:

  • اواپراتور دچار یخ زده باشد.
  • ایراد داشتن در دمپر کانال هوا ایجاد شده باشد.

دمپر وسایلی است که باد سرد را از سمت فریزر به سمت یخچال راهنمایی و بررسی می‌کند. این وسیله سنسور دارد امکان دارد این سنسور ایراد داشته باشد. بعضی دیگر از دمپرها مکانیکی هستند که حتما درجه آن‌ها را تنظیم کرد و روی حداقل قرار داد.

به صورت کلی بخش هایی که مرتبط به گاز موتور، دمپر کانال هوا و اواپراتور حتما به شکل دقیق ببرسی شود. اگر ایراد حل نشد حتما تیکه مربوطه تعمیر یا عوض شود.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، نمایندگی تعمیر یخچال الکترواستیل در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نماینده تعمیرات لوازم خانگی : 02636627316-02636627941

نمایندگی تعمیرات یخچال الکترواستیل در کرج در نماینده تعمیرات : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر

ايميل: fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، تعمیرات یخچال فریزر فیلکو ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر فیلکو در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس