نماینده تعمیرات

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی

551 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

552 690 91 - 026

پشتیبانی 24 ساعته

ارورهای ماشین لباسشویی جی پلاس

دسته بندی مقالات

نمایندگی ها: غرب تهران: ملارد- اندیشه - شهریار کرج: مهرشهر - فردیس - محمدشهر

fansvc60@gmail.com

551  690  91 - 026 -------552  690  91 - 026

ارورهای ماشین لباسشویی جی پلاس

ما در این مطلب به مبحث ارورهای ماشین لباسشویی جی پلاس میپردازیم. برای انجام خدمات ماشین لباسشویی جی پلاس ،تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی نماینده تعمیرات در کرج و فردیس و هشتگرد و ملارد و تهران و اندیشه و شهریار در در ارتباط باشید.

ارورهای ماشین لباسشویی جی پلاس

علت خطا IE در ماشین لباسشویی جی پلاس

علت  خطا IE ماشین لباسشویی ال جی،  به طور کلی به معنای وارد نشدن آب به ماشین لباسشویی جی پلاس می باشد. بنابراین وقتی که ماشین لباسشویی جی پلاس کد ارور IE را روی صفحه نمایش  ماشین نشان  دهد،  به این معنی است که آب ورودی  ماشین با  خطا مواجه شده است.

علت خطاIE در ماشین لباسشویی جی پلاس به خاطرچی هست؟

وقتی که در برد نمایشگر ماشین لباسشویی جی پلاس شما،خطا IE نمایان شود،  به این مفهوم است که آب،دیگ ماشین لباسشویی را  کامل پر نکرده و یا در زمان تعیین شده  دیگ را به صورت کامل پر نکرده است. یعنی به عبارتی آب در درام ماشین لباسشویی، به مدت۸ دقیقه به حد صحیح و قابل قبول نرسیده است.

این مشکل  بنا به دلایل مواردی چون خراب  بودن دریچه ی ورودی آب، مشکل لوله تخلیه،  پیچ خوردن شیلنگ آب، بسته بودن دریچه های آب به ماشین لباسشویی یا مشکلات  اتصالات سیم اتفاق بیوفتد.

به این صورت هر یک از این موارد می توانند دلیل این باشد که، دستگاه جی پلاس شما، خطاIE را روی  نمایشگر دستگاه نشان دهد. در ادامه ما به صورت کامل به بررسی دلیل ارور IE در دستگاه ال جی می پردازیم. و به شما اطلاع میدهیم که چه کار هایی باید  انجام شود تا کد ارورIE درپنل ماشین لباسشویی جی پلاس شما نمایش داده نشود.

دلیل ارور IE در دستگاه جی پلاس به صورت سرفصل وار بعلاوه آموزش حل خطا

  • منجمد شدن شیر آب ورودی  دستگاه لباسشویی
  • باز نبودن یکی از دو شیرفلکه آب سرد یا گرم  دستگاه لباسشویی
  • پاره شدن شیلنگ های ورودی آب دستگاه لباسشویی
  •  بسته بودن فیلتر های ورودی دستگاه لباسشویی
  • پایین بودن فشار آب ورودی به دستگاه لباسشویی
  • مناسب نبودن شیلنگ های ضد نشتی استفاده شده با ماشین

منجمد شدن شیر آب  ورودی دستگاه لباسشویی

از جمله  دلایل نمایش خطاIE  در  دستگاه جی پلاس، می تواند بخاطر منجمد شدن شیر آب در مناق سرد سیر  پیش آید. وقتی که شما در مناطقی با  اقلیم آب و هوایی سرد زندگی می کنید،  امکان دارد  مسیرآب رسانی یخ زده باشد، و در نتیجه این خطا  در  دستگاه جی پلاس شما  نمایش داده می شود.

 باز نبودن  یکی از دو شیر آب سرد یا گرم  دستگاه لباسشویی

از جمله دلایل  ظاهرشدن خطا IE  ممکن است به دلیل  باز نبودن شیر آب گرم یا سرد باشد، حتی  ممکن است شیر آب گرم و سرد نیز تا آخرباز  نشده باشد، این خطا  نمایان  می شود. بنابراین  حتما از باز بودن تا آخر شیر آب گرم و سرد  مطمعن شوید.

 پارگی یا پیچ خوردگی شیلنگ های ورودی آب دستگاه لباسشویی

بعضی مواقع ممکن است  لوله های ورودی آب پیچ خورده باشند و یا  امکان دارد  خرطوم ورودی آب، پاره شده باشند و یا بخاطر املاح داشتن آب منطقه، ممکن است دچار  ته نشین شدن رسوب شده باشد. و به همین دلیل آب  با املاح  وارد دستگاه لباسشویی می شود وقتی  که شیلنگ ورودی آب دچار خم شدگی باشد، باید آن را  رفع کنید.  حتی اگر لوله خرطوم ورودی آب،  مسدود شده باشد و یا پاره  شود، باید آن را  عوض کنید.

 بسته بودن فیلتر های ورودی دستگاه  لباسشویی

هنگامی که فیلتر های ورودی آب  دچاررسوب شده باشند و یا  بسته شده باشند،  امکان دارد آب  به صورت کامل وارد ماشین  لباسشویی نشود و در نتیجه  خطا  IE در دستگاه لباسشویی جی پلاس شما  نشان داده شود. بنابراین  مسدود بودن فیلتر های ورودی را نیز باحساسیت کامل بررسی کنید و  وقتی نیاز داشت آن ها را تعویض کنید.

در این  مواقع شما باید، شیرفلکه آب خانگی را بسته و  لوله خرطوم ورودی آب را از دستگاه لباسشویی باز کنید. یک تشت برای  خارج شدن  آب باقی مانده از لوله ها داشته باشید. حال  حتما به فیلترهای ورودی که بالای شیر های ماشین لباسشویی قرار دارند، نگاهی  کنید و بررسی کنید تا رسوب ته نشین شده یا  غبار روی آن ها  نشسته نباشد. در صورت  انسداد فیلتر های موجود در شیر ورودی یا  لوله خرطوم ،باید آن ها را  به طور کامل پاک کنید و یا آن ها را عوض کنید.

 پایین بودن فشار آب ورودی به دستگاه لباسشویی جی پلاس

هنگامی که فشار آب محل سکونت شما کم باشد، آب به آرامی وارد ماشین می شود و در نتیجه خطاIE نمایان می شود. برای این که این خطا در  نمایشگرظاهر نشود، دریچه های آب برای  کارکرد  درست به فشار  min ۲۰ PSI  نیاز دارند. بنابراین  حتما فشار آب به شیر را  مورد برسی قرار دهید، تا  اطمینان حاصل کنید که  آیا فشار آب اندازه است یا خیر.

خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و نمایندگی تعمیرات یخچال و ماشین لباسشویی جی پلاس ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران

برای انجام خدمات نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین لباسشویی جی پلاس، نمایندگی ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج ، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران میتوانید با نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی فان سرویس در کرج و فردیس و هشتگرد و تهران در ارتباط باشید.

شماره تماس نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی (نماینده تعمیرات) : 0263662731602636627941

نمایندگی ماشین لباسشویی جی پلاس در کرج : غرب تهران- ملارد- اندیشه – شهریار کرج: مهرشهر – فردیس – محمدشهر – ملارد

ايميل نماینده تعمیرات : fansvc60@gmail.com

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی و ماشین ظرفشویی ، ماشین لباسشویی جی پلاس، تعمیر کولر گازی و تعمیر ساید بای ساید در منزل و در کرج و تهران – ماشین لباسشویی بوش در کرج در اندیشه و در هشتگرد و فردیس- ملارد و اندیشه و شهریار -نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی – نمایندگی تعمیر یخچال در ملارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس